Užijte si svůj smartphone naplno s Motorola Ready For

Motorola přenáší mobilní hraní, videokonference a tvorbu obsahu na velkou obrazovku, nyní bezdrátově a s možností připojení k PC.

Dnešní uživatelé chytrých telefonů toho od svých zařízení očekávají hodně. Více než nástrojem pro komunikaci na cestách se staly centrem informací, zábavy a tvorby obsahu. V poslední době se k tomu přidalo virtuální spojení, učení a práce z domova. Dnešní smartphone musí být připraven na cokoli a kdykoli. Představujeme platformu Ready For společnosti Motorola, která je navržena tak, aby rozšířila vaše zážitky ze smartphonu. Platforma Ready For umožňuje spotřebitelům zajít se smartphonem za tradiční hranice videohovorů, her, zábavy a pozvednout tyto zážitky tak, aby byly podmanivější a produktivnější. S přístupem k inovacím zaměřeným na zákazníka vyvinula společnost Motorola platformu Ready For, která umocňuje každodenní zážitky na větších displejích.

Své mobilní hry nyní můžete přenést na velký herní monitor stolního počítače s rozlišením QHD nebo na velkou obrazovku televizoru a vychutnat si zážitek jako na konzoli díky neuvěřitelné rychlosti 5G a bleskurychlému procesoru, což znamená menší zpoždění a obrovskou dávku adrenalinu. A nejen to, můžete aktivovat Moto Gametime, exkluzivní režim Motorola, který automaticky vypne oznámení, a dokonce spárovat Bluetooth ovladač pro intuitivní hraní na gamepadu.

Když přijde na videohovory – ať už jde o pracovní konferenční hovor, virtuální setkání s rodinou nebo soukromý rozhovor s přítelem – můžete je také přenést na velkou obrazovku. Po připojení k 65″ televizoru s rozlišením 4K v obývacím pokoji budete mít pocit, že jste přímo v místnosti s tím, s kým mluvíte. Díky špičkovému hardwaru kamery Motorola můžete dokonce zvolit ultra širokoúhlý objektiv, aby se do záběru vešlo více lidí. Nemluvě o pokročilém sledování objektů společnosti Motorola, které je v tomto odvětví první, sledující pohyb, abyste měli jistotu, že všichni zůstanou v záběru. Dokonce můžete používat sadu pracovních aplikací a chatu na sociálních sítích i na 14″ dotykovém displeji Lenovo M14, což vám poskytne více prostoru pro práci i zábavu.

S novými zařízeními motorola edge20 pro a edge20 můžete nyní aktivovat funkci Ready For bezdrátově a využívat funkci Ready For PC, která nabízí bezproblémový přístup k aplikacím telefonu a současně i souborům počítače na stejné obrazovce. Uděláte dvakrát více práce za polovinu času.

Připojte se bezdrátově, kdekoliv

S bezdrátovým připojením Ready For získáte výhody rozšířeného mobilního prostředí a zároveň budete mít telefon stále po ruce. Pro kompletní zážitek ze stolního počítače můžete telefon a všechny jeho aplikace používat na externím monitoru, a dokonce připojit příslušenství Bluetooth, jako je klávesnice a myš. Udržujte si pořádek na své pracovní ploše a mějte přehled o více oknech najednou, můžete dokonce přesouvat soubory mezi zařízeními tam a zpět, což vám usnadní multitasking a poskytne větší přehled o všem, na čem pracujete.

Připravujete se na velkou prezentaci na setkání? Nyní už nemusíte složitě hledat ten správný kabel k prezentaci. Bezdrátově se připojte k velké obrazovce, která má zabudovaný miracast a ovládejte obsah z telefonu. Díky bezdrátovému připojení je Ready For nejflexibilnějším způsobem, jak přenést videohovory a prezentace na velkou obrazovku, sedět kdekoli v místnosti a stále používat telefon k psaní zpráv přátelům nebo telefonování.

2 operační systémy, 1 obrazovka s funkcí Ready For PC

Smartphony mají zásadní význam pro zachycení obsahu, obrázků a videí, které prezentujeme na mnoha místech – na sociálních sítích, v prezentacích nebo třeba v dokumentárním filmu. Když přijde čas na skutečnou úpravu obsahu těchto formátů, tvůrci obsahu se tradičně spoléhají na výkon aplikací pro PC a větší obrazovku. Nyní se díky aplikaci Ready For PC můžete vyhnout procesu sdílení v několika krocích a snadno zobrazit a sdílet obsah na počítači, aby byl proces úprav jednodušší než kdykoli předtím. Možnost přístupu k aplikacím v telefonu a souborům v počítači na stejné obrazovce znamená, že i oznámení z telefonu jsou snadno dostupná, není třeba přepínat mezi zařízeními tam a zpět nebo otevírat zbytečné karty.

Pokud upravujete soubory na cestách bez internetu, žádný problém! Pro připojení k aplikaci Ready For PC použijte data svého mobilního telefonu. Jednoduchý proces kliknutí a připojení znamená, že nepřijdete o svou tvůrčí inspiraci.

Proměňte svůj smartphone na webovou kameru s rozlišením Full HD

Ať už jste bloger, začínající filmový producent nebo chcete své týmové schůzky posunout na vyšší úroveň, s aplikací Ready For PC můžete svůj chytrý telefon proměnit ve webovou kameru s rozlišením Full HD. Využijte technologii čtyř pixelů smartphonu, která má 4x vyšší citlivost na slabé světlo a dokáže okamžitě rozjasnit scénu, je mnohem kvalitnější než většina webových kamer a je kompatibilní se všemi aplikacemi podporujícími webovou kameru. Webová kamera je integrována do systému Ready For PC a bez problémů spolupracuje se službami videohovorů a platformami sociálních médií pro živé vysílání. Oživte své schůzky, streamy a vysílání volným pohybem po místnosti díky pokročilému sledování objektu.
Ready For uvolní sílu vašeho smartphonu a plynule ho propojí s dalšími zařízeními, aby zvýšil váš zážitek tam, kde je to nejdůležitější. Uvedení nových bezdrátových a počítačových funkcí platformy Ready For je dalším příkladem závazku společnosti Motorola poskytovat smysluplné inovace a chytřejší technologie pro všechny.

Dostupnost

Jednoduše připojte telefon k jiné obrazovce prostřednictvím kabelových, bezdrátových nebo počítačových možností. Ready For a Ready For PC funguje kabelově i bezdrátově na zařízení motorola edge 20 pro a bezdrátově na zařízení motorola edge 20. Majitelé zařízení motorola edge 20 lite mohou vyzkoušet Ready For PC. 

Chcete-li se dozvědět více o nových zařízeních motorola, navštivte www.motorola.com