Dark Kitchen přináší na pražský trh kancelářského občerstvení nový produkt

Dark Kitchen je inovativní cateringový koncept, který nabízí esteticky krásné a chutné jednohubky v designovém a ekologicky odpovědném balení. Bez nutnosti nádobí či obsluhy. Bez minimální objednávky a s doručením do 48 hodin. Služba se zaměřuje na rozvíjející se segment kancelářského občerstvení a tak své produkty dodává zejména pro různá firemní jednání, školení, snídaně či oslavy. Své místo ale má i na akcích, kde organizátor nechce nebo nemůže poptat standardní cateringové služby, ať už z důvodu chybějícího zázemí či ceny návazných služeb.

Značka Dark Kitchen patří do skupiny Spojujeme, která již má na poli gastro a eventových služeb mnohaleté zkušenosti. „Z pozice zadavatele občerstvení jsme na trhu nenašli produkt, který by nám vyhovoval, tak jsme ho na trh uvedli sami,” říká Věra Noviková, CEO skupiny Spojujeme. Začátkem roku 2022 tak vznikl koncept reprezentativních jednohubek přímo designovaných pro jednoduché použití v kancelářském prostředí.

Jako nejnáročnější se ukázal požadavek na konzistenci jednohubek tak, aby se bez problémů vyndávaly z krabice, lehce se s nimi manipulovalo a nezůstávaly po nich špinavé ruce, košile či dokumenty rozložené na stole. Jednohubky zároveň musely výborně chutnat a krásně vypadat. Dark Kitchen tak nenabízí pouze jídlo, ale komplexní službu, která zlepšuje zapojení a produktivitu kolegů, vytváří bezkonkurenční podmínky pro nejúspěšnější obchodní jednání a v neposlední řadě šetří čas office manažerů.

Hlavními prémiovými produkty jsou kanapky a croissanty z vlastní pekárny. K dispozici je ale i nabídka určená pro kávové přestávky, snídaně a rychlé pracovní obědy. Prozatím se Dark Kitchen plně soustřeďuje na své krabičky, výhledově však plánuje své portfolio rozšířit i o klasické cateringové služby. Ty aktuálně zaštiťuje sesterský Catering Spojujeme, avšak pouze pro potřeby vlastních eventových podniků skupiny Spojujeme.

Produkt jako takový však není jediným unikátem, se kterým Dark Kitchen přichází. Jako první čistě cateringová společnost v Praze bude mít i svůj show room na Vinohradech, který se momentálně rekonstruuje a otevře na podzim. V průběhu celého dne zde budete moct jednohubky z denní nabídky ochutnat či si je rovnou zakoupit s sebou.
Show room je zároveň koncipován i jako bistro pro veřejnost. Zajít si sem tak budete moct na snídani, rychlý oběd či posedět při skleničce vína z rozsáhlé vinotéky. Provozovna bude navíc disponovat vlastní pekárnou se zaměřením na viennoiseries (pečivo typu croissants), což je v Praze pořád ještě spíše rarita. Kvalitních pekáren sice najdete hodně, pekáren, které by si pekly vlastní croissanty a ne je pouze rozpékaly ze zmrazeného polotovaru, je však jako šafránu.

www.dark-kitchen.cz
tel.: 722 448 388
manager@dark-kitchen.cz