FacebookInstagramLinkedIn
KategorieBrandsStores

Umíme pro Vás vytvořit krásný firemní časopis!

07.02.2021

Vytvoříme firemní časopis

Zákaznický
Zaměstnanecký
B2B magazín

Tvoříme časopisy 20 let – srdcem, v pohodě a s láskou k řemeslu!
Vymyslíme layout i obsah časopisu, uděláme za Vás redakční práci, graficky si s formou dáme záležet, zajistíme tisk i distribuci ke správným rukám. Prostě, uděláme z Vašich zákazníků věrné a přivedeme nové!
Napište na redakce@pribehyznacek.cz a můžeme Vaši potřebu firemního časopisu probrat!

Umíme pro Vás vytvořit krásný firemní časopis!

Firemní časopis podporuje důvěru ke značce, je to médium, které má dostatek prostoru na vysvětlení filozofie firmy vůči zákazníkům i zaměstnancům. Na základě průzkumů je to nejčtenější médium s nejdelším časem udržení pozornosti čtenáře. Tištěný časopis zvýší důvěryhodnost Vaší značky. Zapojuje totiž hmat. Lidé kupují pouze věci, kterým (i podvědomě) chtějí důvěřovat. Hmat je náš smysl pro pravdu a my tomu věříme. Tištěná média hrají důležitou roli při budování důvěry, protože se jich dotýkáme rukama. Je prokázáno, že společnosti, které utrácejí nadprůměrně za tištěnou reklamu, mají o 70% vyšší věrnost k jejich značce. Pokud na nás marketingové materiály zapůsobí pozitivně i po hmatu, přeneseme hodnocení kvality podvědomě na nabízený produkt.
Firemním časopisem předáváte klientům, partnerům, zaměstnancům něco hodnotného a fyzického, odlišujete se od konkurence a situujete se do pozice odborníka v oboru. Časopis můžete použít i jako prostředek, který Vám pootevře dveře k novým zákazníkům.