FacebookInstagramLinkedIn
KategorieBrandsStores

Wormelen Group získala prestižní cenu od The Walt Disney Company

27.04.2019

Skupina českých firem obchodujících s hračkami, kterou zastřešuje Wormelen Group, získala prestižní ocenění v rámci Disney Awards 2019 pro nejlepšího maloobchodního prodejce. Do skupiny patří kromě Království hraček Bambule i hračkářství Sparkys a HM Studio. Cena byla Wormelen Group udělena za nejlepší spolupráci prezentaci a propagaci značky Disney a jejích licencí na domácím trhu za rok 2018.

Wormelen Group získala prestižní cenu od The Walt Disney Company

„Přijmout prestižní ocenění od největšího světového licensora na trhu je pro nás velkou poctou. Produkty od The Walt Disney Company (WDC) jsou v řetězcích Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio dlouhodobě oblíbené a zastávají na trhu své pevné místo. Vzájemná spolupráce je pro nás potěšením,“ uvádí Jana Krčková, marketingová ředitelka Wormelen Group.

Předání WDC ceny proběhlo v průběhu dubna na pražském Chodově, kde ji převzali zástupci společnosti Wormelen Group i společně s oficiálním certifikátem.  

Získané ocenění se neodvíjí od počtu prodaného zboží, ale od způsobu prezentace, propagace a celkové spolupráce. Wormelen Group se dlouhodobě zaměřuje na propagaci licencí a produktů společnosti Disney napříč skupinou. Z produktů Disney se podle Jany Krčkové těší největšímu zájmu rozsáhlá kolekce Disney Frozen a stálicí na trhu jsou také Disney Cars.

V síti hračkářství skupiny Wormelen Group lze nalézt vedle značky Disney širokou řadu dalších populárních značek jako je Barbie, L.O.L., Zapf Creation, EP Line, Albi aj.