Zažijte největší vlakové dobrodružství! Nastupovááát!

Chtěli byste si na chvíli vyzkoušet, jaké to je vrátit se do doby budování železnic? Pak vás určitě bude bavit veleúspěšná hra „Jízdenky, prosím!“, která se stane oblíbenou součástí zábavy v každé rodině i v partě přátel. Zabalte svá zavazadla, pozdravte portýra a vydejte se na cestu!

V této hře budete budovat železnice mezi různými městy. Body získáváte jednak za propojení dvou měst, která si na začátku hry vylosujete, jednak za propojení dvou libovolných měst v průběhu hry. Za obsazení tratě získáváte body a čím máte delší trať, tím více bodů dostanete. Šťastlivec, kterému se podaří postavit nejdelší souvislou trať, získává bonusové body. Hru vyhrává ten, kdo získal nejvyšší počet bodů. 

Hra „Jízdenky, prosím!“ je neuvěřitelně zábavná a díky své jednoduchosti a rychlému pochopení pravidel je ideální oddechovou zábavou pro rodiny s dětmi i pro dospělé. Hru si skvěle zahrajete jak ve 2 hráčích, tak i v 5 lidech. Doporučený věk je od 8 let, ale troufáme si říct, že i mladší děti tuto hru zvládnou. Doba hraní je okolo 30–60 minut.

Nezapomenutelnou zábavu s hrami „Jízdenky, prosím!“ (Ticket to Ride) si na světě užilo již více než 80 miliónů hráčů a patří k jedněm z nejoblíbenějších her vůbec. Hra získala již 37 prestižních ocenění, byla přeložena do 33 světových jazyků a prodává se ve 40 zemích světa.

Není se čeho bát, hru zvládne opravdu každý!

Jednoduché a rychlé pochopení pravidel a rozumná herní doba zajistí skvělou oddechovou zábavu pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Právě jednoduchá pravidla přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na nich je založena neobyčejná krása této hry. Neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování. Díky této hře se nejenom děti mohou naučit lépe překonávat překážky, vymýšlet strategie, kombinovat a reagovat na náhlé změny ve svém plánování. Mimoto hra slouží též jako zeměpisná pomůcka, díky které si hráči vylepší svoji orientaci na mapě.

Svoji verzi hry si najde opravdu každý

Hra „Jízdenky, prosím! USA“ vás zavede na strhující vlakové dobrodružství napříč Severní Amerikou. Možná o trochu náročnější je hra „Jízdenky, prosím! Evropa“, kde se budete potýkat s překonáváním tunelů a jízdou na trajektu. Naopak hru zjednodušuje možnost postavení nádraží, pokud vám soupeř sebere před nosem vaši plánovanou trasu. A cestuje se vesele dál!

Pokud již hru „Jízdenky, prosím!“ dobře znáte, jistě vás potěší i nově vydané rozšíření hry s názvem „Jízdenky, prosím! Asie“, které vám nabízí hned dvě nové, úžasně ilustrované mapy, možnost týmové hry i přidání šestého hráče do vašich stávajících základních her. Jen pozor, není to samostatná hra. Potřebujete k ní základní verzi hry „Jízdenky, prosím! USA“ nebo „Jízdenky, prosím! Evropa“.

Nesmíme zapomenout ani na svižnější verzi hry „Jízdenky, prosím! Londýn“, která vás přivítá v hlavním městě módy a hudby 70. let. Takže naskočte na palubu slavného dvoupatrového autobusu a projeďte se historickými ulicemi Londýna. Budete soupeřit o to, kdo obsadí nejdůležitější autobusové trasy a kdo propojí všechny důležité městské čtvrti v hlavním městě Spojeného království. Hra je ideální pro začátečníky, ale rádi si ji zahrají i zkušenější hráči.

Verze „Jízdenky, prosím! Junior“ je dokonalým úvodem do herní série „Jízdenky, prosím!“ pro nejmladší hráče, kteří se ji snadno naučí. Hra uvádí věkovou hranici 6 let, ale zvládnou ji i mladší hráči.
Pokud chcete sobě nebo někomu blízkému udělat opravdu velkou radost, pak je tu luxusní verze „Jízdenky, prosím! Evropa – 15. výročí“. Tato speciální edice oslavuje roky vzrušujících vlakových dobrodružství zažité mnoha rodinami a přáteli po celém světě. Zvláštní pozornost byla věnována výrobě propracovaných miniatur vlaků spolu s nově vytvořenou nádhernou grafikou a obměněnými komponenty, které ještě vylepší vaše potěšení ze hry.

Chcete vědět víc?

Další informace o rodině her „Jízdenky, prosím!“ najdete na webu www.hraj.cz.