Vánoční večírky v Alchymist Grand Hotel and Spa jsou zpět!

Na co se vaši kolegové v prosinci těší nejvíce? Vedle vánočního času tráveného s rodinou jsou to vánoční večírky. Kolik hodin trávíte společně v kanceláři a hledáte úspěšná řešení problému, popíjíte nespočet ranních káv během schůzek a vyměňujete si tipy, kam na obědové menu…

Je čas se odměnit zábavou za společně odvedenou práci!

Co by měla splňovat úspěšná vánoční party? Skvělá společnost, vynikající jídlo, program a dechberoucí sváteční interiér. Poslední tři podmínky Vám pomůže splnit luxusní butikový pětihvězdičkový hotel Alchymist, a to bez stresu a s elegancí.

Honosné sály Prague Hall a Crystall Ballroom dodají vánoční party glanc a jedinečnost. O občerstvení se postará šéfkuchař hotelu a restaurace Aquarius Vladimír Haberpusch a jeho tým. Jedinečný smysl pro detail a bohaté zkušenosti udělají z oslavy ojedinělý kulinářský zážitek, o kterém si budete ještě dlouho vyprávět.

Speciální ingrediencí vánoční párty je hudba a doprovodný program. Pro spolupráci si hotel vybírá aktuální a profesionální artisty, proto očekávejte zábavu jak se patří. Sváteční atmosféře interiéru dodají detaily tlumeného osvětlení, vánoční výzdoba a luxusní odpočinková lounge zóna. Na každý detail dohlíží tým profesionálů, který zajistí, aby si oslavu užili všichni účastníci bez výjimek.
Vánoce jsou vnímány jako svátky radosti a předávání darů, proto Alchymist Grand Hotel and Spa zabalil „to do“ list Vánoční party do jednoho balíčku s atraktivní cenou, která jistě vykouzlí úsměv na tváři každé office managerce.

Jaká bude Vaše vánoční párty?
Může být stejná jako v hotelu Alchymist.

www.alchymisthotel.com