Unikátní LAVRS Market míří ke druhému ročníku

Podpořte dvoudenní akci ve znamení slow fashion na Donio.cz a získejte originální odměnu!

Udržitelnost, slow fashion, podpora cirkulární ekonomiky a českých značek. Obecné pojmy, kterým LAVRS Market dává konkrétní obsah. První ročník LAVRS Marketu se odehrál 18. června 2022 v areálu Pragovky v pražských Vysočanech. Tehdy se poprvé v historii na jednom místě setkaly pražské výběrové second handy, probíhaly tematické přednášky a workshopy. Druhý ročník následuje 20. a 21. května 2023 s výrazně rozšířeným dvoudenním programem.  O tom, zda se vše podaří realizovat podle plánu, rozhodne také výsledek sbírky na dárcovské platformě Donio.cz. Podpořte LAVRS Market na https://www.donio.cz/lavrs-market!

Cílem akce je ukázat, co každý z nás může udělat pro lepší zítřky na této planetě a inspirovat širokou veřejnost v mnoha směrech. Od zodpovědného nakupování, podporování kvality, zamyšlení se nad dopady našeho životního stylu až po komplexní úvahy nad udržitelnějším způsobem života. Lidé by měli vědět, že každý krok se počítá. Nechceme kázat, ale spíše inspirovat, vysvětlovat a nabídnout různé možnosti. První ročník LAVRS Marketu nás přesvědčil, že sdílení zkušeností podobně smýšlejících lidí je tou největší hybnou silou,“ shodují se organizátorky LAVRS Marketu, ženy různých profesí.  Ambasadorkou a garantkou LAVRS Marketu je Kamila Vodochodská, návrhářka, stylistka, a především módní koučka a bojovnice za udržitelnou módu a udržitelnost celkově.

Odměnou za finanční podporu LAVRS Marketu na Doniu.cz je dárcům nejen dobrý pocit, ale také některá z lákavých prémií. Vedle zvýhodněných vstupenek na LAVRS Market 2023 jsou připraveny skutečně originální kousky, jako je džíska PROJECT REHAB, REUSE košile CHU, perlové překvapení od Steel me prague a unikátní obraz od Jana Bicana. Na výběr jsou také praktické i zábavné zážitky – tematický workshop nebo online manuál Kamily Vodochodské, jak si vytřídit šatník, kurz líčení, proměna s vizážistkou, stylistkou a fotografkou, profi focení v exteriéru, soukromá prohlídka plzeňského pivovaru Proud a mnoho dalšího.

Kontakty

 https://www.donio.cz/lavrs-market

Web: https://www.lavrs.cz/lavrs-market 

IG: https://www.instagram.com/lavrsmarket/