Sobotní den ve znamení hokeje i dinosaurů

V Praze se o víkendu 25.5.-26.5. uskutečnilo mnoho akcí v čele s ostře sledovanými hokejovými zápasy Světového mistrovství. K vidění nebyla jen spousta fanoušků s hokejovými dresy, ale i velká skupina tančících dinosaurů z grand finále na večerní obloze nad Vltavou, kde tisíce přihlížejících mohlo spatřit dronovou show Zrození Dinoo.

Jen si to představte – jdete zrovna do svého oblíbeného obchodu nebo čekáte na tramvaj a najednou se vynoří velká skupina dinosaurů, která rozjíždí taneční choreo. Ano, přesně to se dělo v sobotu 25.5. na různých místech v Praze, kdy 15 tančících dinosaurů zvalo na večerní Dronovou show Zrození Dinoo.

Dinoo – to je nová řada svačinek pro děti a jak už název napovídá, tematicky se vše točí kolem dinosaurů. „Na podporu nového brandu Dinoo jsme zvolili netradiční druh kampaně,“ říká Adam Sedláček, produktový manažer společnosti Penam a dodává: „A tak jsme vyrazili na rušná místa v Praze převlečeni v kostýmech dinosaurů. Všem přihlížejícím jsme předvedli nezapomenutelný taneček, rozdali nové výrobky a současně jsme zvali na večerní světelné představení na Vltavou.“

Dronová show s názvem Zrození Dinoo byla přichystána od půl desáté večer pro malé i velké diváky. 200 dronů na obloze předvádělo obrovské obrazce dinosaurů a vše bylo doplněno o zvukový podkres, který odvyprávěl příběh nové značky v netradičním stylu. „Dinoo je hravý, moderní brand, který se nese na stoupající popularitě dinosaurů. V dnešní době je těžké zaujmout čímkoliv novým, a i proto jsme zvolili méně rozšířený způsob komunikace – dronovou show ve spojení s guerillou, coby tančících „dinošů“,“ uzavírá Adam Sedláček.