S rámečky Vitrine Media získáte výhodu

Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů. Dnes je Rex etablovaným brandem na trhu, získává ocenění ve svém oboru a je dodavatelem i pro velké nadnárodní hráče. Kromě individuálních řešení a realizací na zakázku je firma také výhradním distributorem produktů Vitrine Media pro Českou republiku.

Rex je latinsky král, a právě to je příjmení jednoho ze zakladatelů a současného jediného majitele – Vlastimila Krále. „Hned po revoluci, v roce 1990, jsme žádali se svým společníkem o zápis do rejstříku pro firmu Rex spol.s r.o. a dali jsme se do výroby stojanů a světelné reklamy – tehdy ještě z ocelových plechů,“vzpomíná Vlasta Král. „Kovové výrobky byly těžké, ale naštěstí rychle začaly na našem trhu přibývat materiály ze západu. Veškerá výroba byla zpočátku v Praze, pak jsme museli rozšířit výrobní prostory, a tak si našli vhodný objekt v obci Družec, kde vyrábíme dodnes. Společník však po pár letech odešel do důchodu, a tak tu káru dál táhnu sám. Ale jak se říká, ve dvou se to lépe táhne, proto hledám společníka, aby tradice REX mohla pokračovat.“

Vloni ve svém sídle společnost otevřela novou vzorkovnu, ve které je vystaven téměř celý výrobní sortiment společnosti. Klienti si tak na jednom místě mohou vybrat typy provedení, barevnosti a mohou se seznámit s výrobními postupy. Najdou zde vzorky ultratenkých světelných panelů LumiRex – T (pro vypínání textilií), LumiRex – M (pro výměny grafiky na backlight fólii), ukázky světelných i ne-světelných písmen ve standardních provedeních, ale také řadu písmen vyráběných z bloku plexiskla tzv. BLOK LED písmena, které firma nabízí i s variantou ovládání přes mobil. A mnoho dalšího. Ve vzorkovně jsou také vystaveny produkty z řady kompatibilních LED rámečků Vitrine Media.

VITRINE MEDIA – LED rámečky

Smlouva o výhradním zastoupení byla se společností REX podepsána na letošním EuroShopu. Produkty francouzské firmy Vitrine Media jsou na trhu již přes 10 let. Za tu dobu se staly leadery ve svém oboru a jsou rozšířené do více jak 28 zemí.

Tyto elegantní, ultralehké a velmi chytře vymyšlené LED rámečky ozáří každou výlohu, či jakýkoliv prodejní prostor. Jsou energicky nenáročné, a přesto výjimečně poutavé. Výzkumy prokazují, že troj- až čtyřnásobný počet kolemjdoucích se zastaví u reklamního sdělení svítícího oproti tištěnému.

Snadná vyměnitelnost motivů

Rámečky Vitrine Media se vyrábějí oboustranné a jednostranné. Jejich hlavní výhoda tkví v jednoduchosti výměny grafiky. Jednoduše se pouhým odklopením krycího plexiskla vsune do vzniklé kapsy grafika tištěná na obyčejném, prémiovém papíru či Backlightu. Takže i prodejní personál sám může jednoduše měnit motivy, kdy je zapotřebí nějaké akční komunikace. Rámečky vyráběné ve stříbro-bílé nebo černo-černé barvě jsou po hranách tenkých jen 12 mm opatřeny Led páskou a LPG Plexisklo rozptyluje světlo celoplošně. Rámečky mají nízkou energetickou náročnost (A4 jednostranná 3W a oboustranná 5W) ovšem svítí intenzitou 3500 Luxů (standard je kolem 2000)

Předností systému je velká variabilita uchycení rámečků

Rámečky Vitrine Media můžete umístit jak na elegantních lankách přímo do vaší výlohy či připevnit na stěnu nebo zasadit do stojanu. Lze je rovněž jen ležérně postavit na vaši recepci či stůl ve vašich prodejních prostorech. Všechny varianty se dají uchytit jak horizontálně tak vertikálně a mohou se jakkoliv kombinovat. Široká variabilita uchycení rámečků je velkou předností systému. Rozpětí tyček nebo lanek, kterými vede napájení je stále stejné jak pro rozměry rámečků A4 až A1. Platí i možná kombinace s oběma typy nepřehlédnutelných panoramatických panelů či propojení s kruhovým i čtvercovým panelem. Jediný typ panelu, který nelze zapojit do těchto kombinací je formát A0. Používané tyčky tvoří zároveň konstrukci samostojných stojanů. Na zdi se rámečky upevňují pomocí stejných tyček, kterými vede napájení, takže lze rámeček sejmout ze stojanu a umístit jej na stěnu. Napájení je řešeno jako „neviditelné“. U závěsných systémů prochází lanky.

Ty jsou vyráběny v nejrůznějších délkách a na konci jsou zakončeny kuličkou. V hranách rámečků jsou bajonety, do kterých se kulička zaklesne a lze tak rámečky zavěšovat na šířku, na délku či jako kosočtverec. Mohou tak levitovat volně v prostoru. Vitrine Media má také systém lepení rámečků do výloh. Zajímavou variantou je také například stojan VM–Z na jednostranný rámeček A4 bez napájecího kabelu. Ten je napájen skrytou Power bankou v podstavě stojanu. Díky ní lze tento stojan kamkoliv postavit bez kabelu s vydrží 14-18 hodin do dalšího nabití. Rámečky Vitrine Media díky jednoduché na instalaci efektně oživí každý váš kamenný obchod, firemní sídlo, showroom apod. Získáte je snadno na adrese společnosti REX spol. s r.o.

Více informací najdete na Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů. Dnes je Rex etablovaným brandem na trhu, získává ocenění ve svém oboru a je dodavatelem i pro velké nadnárodní hráče. Kromě individuálních řešení a realizací na zakázku je firma také výhradním distributorem produktů Vitrine Media pro Českou republiku.Letos je tomu právě 30 let, co vznikla společnost REX spol. s r.o. Jak naznačuje její slogan „Král světelné reklamy“ dodává na náš trh především světelná řešení od výroby světelných písmen ve všech modifikacích, přes reklamní panely – poutače s čelem z plexiskla nebo textilie až po systémy pro snadné výměny motivů. Dnes je Rex etablovaným brandem na trhu, získává ocenění ve svém oboru a je dodavatelem i pro velké nadnárodní hráče. Kromě individuálních řešení a realizací na zakázku je firma také výhradním distributorem produktů Vitrine Media pro Českou republiku.

Majitel společnosti REX spol. s r.o. hledá společníka!

Více informací najdete na www.rex-reklama.cz