Potřebujete spolehlivého dodavatele chytrých technologií?

Společnost Smarty CZ a.s. byla založena před 12 lety v Praze a rychle se etablovala ve světě elektroniky a gamingu. Zaměřuje se na prodej spotřební elektroniky a produktů z herního průmyslu, jako jsou herní konzole, konzolové hry, společenské hry, merchandise a herní příslušenství v České republice. Provozuje multibrandový e-shop s elektronikou na smarty.cz. s kamennými prodejnami působícími v Česku a na Slovensku. Je také prémiovým prodejcem značky Apple pod názvem iWant. Ale má rovněž silnou B2B divizi, která je vyhledávaným a spolehlivým partnerem firemních zákazníků.

V roce 2021 získala Smarty značku a síť prodejen JRC, s nimiž plánuje rozsáhlou expanzi. Kromě toho spustila prodej vlastní značky počítačů TIGO. Nově posiluje svoje pozice v B2B segmentu, když spojila svoje síly se společností Wefree, která se specializovala na osvětu a prodej Apple produktů a společně tak vytvořily silnější entitu.

B2B divize

Od roku 2016 úspěšně funguje v rámci Smarty CZ B2B divize, která se stará o všechny partnery. Nabízí firmám služby v oblasti ICT, školení na míru, řešení pro školy, výběr vhodného firemního HW, jeho sestavení, bleskové doručení i vzdálenou správu a péči. Buduje silné pouto s partnery, kterým nabízí komplexní služby v různých oblastech. Důležitý je pro ně osobitý přístup, a proto se po celou dobu stará o klienta konkrétní obchodní zástupce, který s ním komunikuje, plní jeho přání a zajišťuje vzájemnou spokojenost.

Proč IT řešení od Smarty?

Firmám zajišťuje Smarty komplexní řešení nejen produktů, ale i služeb. Vychází ze svých zkušeností, školení a certifikací. Firmám šetří čas i peníze. Specialisté Smarty poradí zákazníkům s tím, jak produkty nejlépe implementovat do jejich podnikání. K dispozici jim je rovněž B2B portál, který je pohodlným a bezpečným místem pro firemní nákupy. Vše, co je k podnikání třeba, najdou na portálu.
Řeší-li firma individuální IT vybavení kanceláře či celé budovy a potřebuje-li specifický hardware, B2B divize Smarty jí může nabídnout řešení na míru. Také pokud si neví rady se zapojením nových zařízení do své síťové infrastruktury, může to nechat na této divizi a začít využívat svá nová zařízení bez starostí. Přičemž bezpečnost dat je pro specialisty této divize na prvním místě, proto nabízí ideální řešení vícevrstvého zabezpečení na úrovni hardwaru i softwaru. Firemní zákazníci mohou využívat také jejich vzdálenou správu zařízení. Pokud potřebují aktualizovat či diagnostikovat svá zařízení na dálku a nechtějí se tím zdržovat, rádi to vyřešíme za ně. Když se stane, že zařízení už nepracují, jak by měla, firmy se mohou svěřit do rukou servisu Smarty, aby se mohly opět brzy věnovat svému podnikání naplno. Zatímco bude jejich zařízení v rukách servisu či na reklamaci, Smarty zařízení zapůjčí. Při výměně starého hardware za nový firmy určitě potřebují, aby se v něm jejich zaměstnanci vyznali. Proto specialisté Smarty zaměstnance zaškolí a navíc jako benefit může zaměstnancům klienta poskytovat nákup za zvýhodněné ceny.

Produkty Flex aneb jak eliminovat pořizovací náklady

Pokud potřebujete do firmy nová zařízení, ale přitom chcete jednorázově minimalizovat náklady při jejich pořízení, pak má pro Vás obchodní divize Smarty službu FlexLease. Je v tomto případě ideálním řešením, protože vybrané produkty si od nich jednoduše pronajmete a po jejím skončení je buď vrátíte, nebo odkoupíte za předem stanovenou cenu. Jde přitom o unikátní produkty, které napomáhají při pořízení a financování potřebného zařízení a dokáží se flexibilně přizpůsobit individuálním potřebám.

Funguje to tak, že firemní zákazník podepíše pouze jednu rámcovou smlouvu, která obsáhne všechna pronajatá zařízení, příslušenství i služby a další zařízení může do pronájmu flexibilně přidávat po jednom nebo více kusech. Přičemž zařízení si může pronajmout na 12, 24 nebo 36 měsíců. Dobu pronájmu může také předčasně ukončit bez sankcí za předem stanovených podmínek. Na každý produkt může mít nastavené jiné podmínky pronájmu. Pronájem hlavního zařízení je možné nastavit spolu s dalšími službami, jako jsou vzdálená správa (MDM) či nadstandardní záruky. V případě, že by měsíční splátka pronájmu překročila jeho interní limity, Smarty vyúčtuje rozdíl třetí straně (například zaměstnanci). Tato třetí strana navíc může zdarma získat předkupní právo na odkup zařízení po skončení jeho nájmu. Při sjednání pronájmu si lze přesně nastavit budoucí zůstatkovou hodnotu zařízení.

FlexBuy & FlexServis

Všechna chytrá zařízení ztrácí časem svou hodnotu a vy je prodáváte za pouhý zlomek pořizovací ceny. Díky exkluzivní službě FlexBuy však u Smarty můžete chytrá zařízení pořídit ihned za zvýhodněnou cenu sníženou o jejich zůstatkovou hodnotu. Po 12, 18 nebo 24 měsících je tedy místo prodeje jednoduše vrátíte nebo si je odkoupíte za předem stanovenou cenu. Kterou variantu zvolíte, záleží jen na vás. Hlavní výhodou služby FlexBuy je tedy snížení počáteční investice. Zařízení získáte za tu nejnižší možnou pořizovací cenu. Hardware přitom budete mít po celou předem definovanou dobu ve vlastnictví. Do služby FlexBuy lze zahrnout také veškeré příslušenství, záruky a další služby.

Reklamace nebo servis zařízení zakoupených u Smarty je samozřejmostí. Ale díky službě sdruženého servisu FlexServis se zde navíc dokážou postarat i o zařízení pořízená u jiných prodejců. Nemusíte už komunikovat s různými dodavateli a servisy. Vše vyřídíte bez starostí na jednom místě a celým procesem opravy vás provede oddělení zákaznické péče. Zkrátka postarají se o vaše firemní zařízení bez ohledu na to, od koho jste je zakoupili.

Výkup na IČO

Máte v plánu obměnit zařízení ve své firmě? Ale kam s ním, když ještě perfektně funguje? Smarty nabízí výkup za skvělé ceny. Vykoupí od vás jakékoliv zařízení uvedené v seznamu vykupovaných zařízení. Výkupní cena je včetně DPH a výkup je realizován na fakturu. Na nefunkční nebo poškozené zařízení umí vystavit potvrzení o převzetí zboží za účelem ekologické likvidace. Indikativní cenovou nabídku budete znát ještě před odesláním zboží k posouzení. V případě množstevního odkupu (10ks+) vám cenu stanoví individuálně.

Vzdělávání na dálku

Také školám může být B2B divize Smarty užitečná. Navrhne pro ně zařízení na míru, které vytvoří perfektní online učebnu mezi učiteli a žáky. Vyberte si z široké nabídky digitálního vybavení včetně notebooků, tabletů a příslušenství. Nabízí školám také softwarové vybavení, konferenční systémy a další učební pomůcky potřebné k digitalizaci výuky. Poradí jim také, jak produkty do školy nejlépe implementovat.

Spojení s Wefree rámci B2B

Ve firemním segmentu B2B divize Smarty nově získala velkou posilu ve firmě Wefree. Dlouhodobým cílem Wefree bylo přesvědčovat firmy, že volba systému Apple není nemožná. Wefree se zaměřovala na šíření povědomí o výhodách a možnostech produktů od Apple. Toto spojení umožňuje nyní lépe vyzdvihovat osvětu Apple produktů i ve firmách, které stále váhají ohledně volby systému.
Firemní partneři a zákazníci jsou pro B2B divizi Smarty neocenitelným zdrojem důvěry a spolupráce. Společně dosahují vynikajících výsledků a rozvíjí dlouhodobé vztahy.

www.smarty.cz