POP-UP STĚNA poskytne zákazníkovi nezapomenutelný zážitek

Velká reklamní skládací stěna s prémiovým potiskem a LED podsvícením navodí tu správnou nákupní atmosféru! Přečtěte si více informací o 1. chystané novince v oblasti reklamních poutačů z dílny Jansen Display.

Potisknutelnou stěnu tedy využijete jak při sestavování stánku na konferenci, ale také ve vašich obchodech, kde můžete naladit designem vhodnou atmosféru. Například motiv s obrázkem hor se bude skvěle hodit do obchodu s turistickým vybavením. Poskytněte zákazníkovi zážitek a on se k vám bude rád vracet!

O dech beroucí zážitek se postará nerozlučitelné duo LED podsvícení a kvalitní sublimační potisk látky. Dvojice dodá reklamní stěně ten správný nádech – barvy na látce vyniknou a vy s prezentací doslova zazáříte!

Co je nejlepší, je možnost snadné výměny vašeho motivu. Stačí vám pouze jedna konstrukce a látku s prémiovým potiskem na stěně vyměníte během chvilky. K dispozici jsou modely s magnetickými pásky nebo se silikonovým zakončením, které jednoduše zacvaknete do konstrukce.

Na co se tedy můžete těšit? Zde je pár bodů:

  • Obří reklamní stěna o šířce až 6 metrů.
  • Prémiová potisknutelná látka s LED podsvícením.
  • Kovová skládací konstrukce pro jednoduché přenášení.
  • Snadné postavení stěny a výměna látky, které zvládne 1 člověk.

Na chystanou novinku v podobě Pop-up stěny, která by měla být na trhu v 1. polovině tohoto roku, se již těšíme! Brzy vám představíme další chystané novinky, tak zůstaňte v obraze.