Pexi děkuje obchodním partnerům a představuje novinky

Přinášet dětem radost a ulehčit život rodičům a učitelům, to je naše krédo, kterého se společnost Pexi drží již přes 12 let. Po tuto dobu se pohybuje na trhu s naučnými hrami a hračkami pro děti. Je distributorem vybraných značek pro Českou a Slovenskou republiku, kterým poskytuje podporu v mediálním prostoru na internetu, v tisku i v TV. Mezi jejich nejoblíbenější značky patří Alexander, Playfoam a Kouzelný šroubovák. Jsou mezi nimi i hračky oceněné tituly „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

Mnozí velcí i menší obchodníci Pexi již znají. „S některými spolupracujeme téměř od našeho vzniku,“ říká Marcel Pech, obchodní ředitel společnosti Pexi, s.r.o. „Mezi naše odběratele patří nejvýznamnější e-shopy, velkoobchody i řetězce prodejen hraček a papírnictví, velkoobchody a řetězce knihkupectví, ale i speciální prodejny s kreativitou a další. Sezónně se zapojujeme do spolupráce i s potravinovými řetězci a hypermarkety. Tímto bychom rádi poděkovali obchodním partnerům za spolupráci i v tomto nelehkém »covidovém« roce a přejeme všem současným i budoucím odběratelům, aby se jim, i přes možnou tíživou situaci na jaře a v létě, vydařil,“ zdůrazňuje Marcel Pech. „I pro tento rok jsme nachystali zajímavé novinky. Některé z nich a naše tipy vám blíže představujeme.“

Cože, suchý sliz? 

Playfoam® Pluffle (novinky)

Hypnotizující, mixovatelná, neodolatelně třpytivá, mazlivě nadýchaná a podivně uklidňující hmota, která nikdy nevyschne. Cooool! Překlop tubu a máš pocit, jako by ožila. Zaboř ruce do Pluffle a sleduj magicky oživlý pohyb „tající“ hmoty. Ideální pro smyslové hry. Smíchej si podle své chuti a nálady několik ze šesti jasně sytých barev s oslňujícími třpytkami. Skvělá náhrada za slizácké hmoty – více fascinující, ale bez oslizlého nábytku!

BUM, PRÁSK! (novinka)

Emocemi nabitá hra pro 2-4 hráče od 5 let. Poznej, zapamatuj, navlékej, bouchni! Poskládání různých tvarů na tyčku podle vylosovaného vzoru je pod tlakem času a ostatních hráčů opravdová výzva. Přizpůsobte snadno hru pro malé děti výběrem vhodných karet se vzory.

HORKÝ BRAMBOR Family (náš tip)

Tak při této hře není nouze o přeřeky a salvy smíchu. Všichni hráči hledají odpověď na stejnou jednoduchou otázku. Komu dojdou nápady na odpověď, zůstane mu horký brambor a posune figurku na desce (rozpáleném grilu) o políčko dál. Poslední zůstavší ve hře vyhraje. Myslíte, že rodiče budou mít nad dětmi navrch? Tak to ani náhodou!

Pro milovníky tvořivých hmot

Playfoam® PALS

Překvapení 2 v 1 (novinka)

Oblíbená modelovací nešpinivá hmota Playfoam® si připravila na letošní rok opravdové překvapení – a to doslova. Velké vajíčko uvnitř ukrývá jedno z 12 zvířátek a zlaté prémiové varianty. „Kámoši z divočiny“ se navíc velmi rádi míchají a mají proto vyměňovací hlavičky a tělíčka. Děti od 5 do 10 let si vytvoří opravdu ztřeštěné a bláznivé druhy, se kterými si užijí spoustu legrace.

Kontakty:
Pexi s.r.o., distributor her a hraček pro ČR a SR
Podnikatelská 565, Praha 9
Tel.: +420 274 023 224, E-mail: info@pexi.cz
www.pexi.cz

 
Playfoam® Pluffle