Nový naváděcí systém na sjezdovkách lyžařského střediska KitzSki – přehledný, bez reklam a moderní

I přes nutná úsporná opatření se lanovce Bergbahn Kitzbühel podařilo v lyžařské oblasti zavést některé inovace. Patří k nim nový naváděcí systém na sjezdovkách a četná zlepšení kvality v lyžařské oblasti, jakož i další rozvoj dynamických slev na skipasy v e-shopu (shop.kitzski.at). Nabídka zimních radovánek – lyžování na sjezdovkách, běžkování na horách, sáňkování a zimní turistika – bude v zimě 2022/23 k dispozici v obvyklé kvalitě, jakou nabízí lyžařské středisko KitzSki.

Lanovka Bergbahn Kitzbühel se s potěšením ohlíží za nejúspěšnějším létem ve své historii a nyní se s důvěrou zaměřuje na nadcházející zimní sezónu. Lyžování na Resterkogelu je už od poloviny listopadu v plném proudu. Ideální podmínky v tréninkovém centru Resterkogel využívají k přípravě na závodní sezónu především juniorští závodníci a lyžařská elita národních a mezinárodních lyžařských klubů. „Cílem lyžařského střediska KitzSki je opět nabídnout hostům prvotřídní a příjemné lyžování. Navzdory nutným úsporným opatřením v oblasti energií bude nabídka zachována ve vynikající kvalitě bez znatelných omezení pro hosty,“ uvádí Anton Bodner a Christian Wörister, členové představenstva společnosti KitzSki.

Úspora elektřiny a plynu

Efektivní a hospodárné využívání zdrojů má velký hospodářský význam. To se týká každého z nás, a stejně tak to platí i pro firmy. „Bergbahn Kitzbühel se otázkou energetické účinnosti zabývá již řadu let. Jsou definovány cíle úspor a prováděna opatření, která mohou snížit zejména spotřebu elektřiny a plynu. Jejich vliv bude přetrvávat i tehdy, až se současná situace uklidní,“ uvádí Anton Bodner. To se děje jak ve velkém měřítku – například vypracování hlavního plánu pro zasněžovací zařízení – tak i ve zdánlivě malém měřítku, například při úpravě teploty v místnostech a zdrojů světla podle potřeby. Na průběžném vyhodnocování spotřeby energie se podílí samostatná pracovní skupina a vedení všech provozů.

Nový naváděcí systém na sjezdovkách lyžařského střediska KitzSki – přehledný, bez reklam a moderní
Od zimy 2022/23 se naváděcí systém sjezdovek lyžařského střediska KitzSki představí v moderní podobě a ukáže hostům cestu nejlepší lyžařskou oblastí na světě. Informační tabule najdete na zhruba 80 dobře viditelných místech na perfektně upravených sjezdovkách v Kitzbühelu, Kirchbergu, Jochbergu a Mittersillu. Také tabule se zimním panoramatickým výhledem byly v průběhu re-designu přepracovány. „Informační tabule z různých epoch lyžařské historie byly rozmístěny napříč celou lyžařskou oblastí. Místy bylo informačních tabulí až moc, což vedlo až k nadměrnému zatížení účastníků provozu na sjezdovce. Nový systém navádění na sjezdovky byl navržen a realizován ve spolupráci se společností sitour, marketingovým a technickým oddělením společnosti KitzSki a odpovědnými vedoucími provozu lanovky Bergbahn Kitzbühel,” vysvětlil Christian Wörister.

KitzSki Card: −10 % v předprodeji až do 8. prosince 2022

Úspěšný předprodej karty KitzSki Card ukazuje: Očekávání kladené na nadcházející zimní sezónu je větší než kdy jindy, mnozí si KitzSki Card pořídili již v létě 2022 a pilně ji využívali pro pěší turistiku, resp. cykloturistiku. Nyní se mohou těšit na neomezené lyžařské radovánky od listopadu 2022 do dubna 2023. Kartu KitzSki Card lze zakoupit ve všech pokladnách otevřených lanovek, v cestovní kanceláři Kirchberg a v kanceláři sdružení Tourismusverband Mittersill plus a také online na e-shopu KitzSki (shop.kitzski.at).

KitzSki Card zahrnuje tyto služby:

  • platí od data nákupu do konce zimní sezóny 2022/23,
  • bonusová knížka KitzSki se slevami v celkové hodnotě více než 1 500 €,
  • −50 % sleva na vstupné do krytého bazénu ve vodním světě AQUARENA Kitzbühel,
  • využití skibusu zdarma,
  • využití vlaku „Streifzug“ v zimě zdarma (St. Johann 1Hahnenkamm 1 Westendorf),
  • 1× zdarma nákrčník KitzSki.

Tip: Pokud chcete personalizovanou kartu KitzSki Pure Card, je nejlepší si ji zakoupit na e-shopu (shop.kitzski.at). Je speciální pro všechny zákazníky společnosti KitzSki, kteří kladou důraz na trvalou udržitelnost. Karta KitzSki Pure Card je přístupová karta ze dřeva a lze ji zakoupit jako značkové reklamní zboží na e-shopu shop.kitzski.at. Lze na ni nabít jakýkoli skipas KitzSki.

On-line sleva: Nakupte dříve, ušetříte!

Pro všechny, kteří chtějí zažít radost z lyžování na lyžařských sjezdovkách KitzSki za nejlepší cenu za den, máme dobrou zprávu. Od nynějška můžete získat online slevu na skipasy na adrese shop.kitzski.at. Čím dříve si jednodenní nebo vícedenní skipas zakoupíte, tím vyšší slevu získáte – můžete ušetřit až 20 procent!

Pro skipasy s on-line slevou platí zvláštní pravidla:

  • Skipas je personalizovaný (jméno a příjmení).
  • Skipas je nepřenositelný.
  • Skipas nelze vrátit, stornovat nebo vyměnit.

Další podrobnosti jsou k dispozici v často kladených otázkách (FAQ) na kitzski.at/online-discount a ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP) na kitzski.at.

Příklady:
Při včasném nákupu skipasu na adreseshop.kitzski.atmůžete ušetřit až 20 procent z běžné ceny skipasu. On-line sleva se vztahuje na následující skipasy: jednodenní skipas a 2–14denní skipas pro každou věkovou skupinu (děti/mládež/dospělí). Důležité upozornění: Na jeden den je k dispozici pouze omezený počet zlevněných skipasů, proto doporučujeme včasné zakoupení. Podrobné informace najdete zde shop.kitzski.at.