Nobilis Tilia představuje harmonický parfém Srdcem

V srdci přírody Českého Švýcarska, v souznění lipových, citrusových a bylinných tónů se zrodila unikátní vůně parfému. Výsledný akord přírodní parfémové vody vás okouzlí osvěžující lehkostí. Zavřete oči a nechte se přenést na louku plnou kvítí, do třpytivé rosy letního rána. Nechte prostoupit vůni do svého srdce a probuďte všechny smysly. V souladu prožijte dokonalou harmonii přítomného okamžiku. Nobilis Tilia představuje svůj první parfém v historii značky – SRDCEM.

 
Vůně ovlivňují naši psychiku. Do těla se k nám nedostávají pouze čichem, ale také přes kůži. Na informace přicházející nosem reaguje mozek několikrát rychleji, což platí i pro prevenci a léčebné účely. Je moudré se vracet k uceleným přírodním vůním aromaterapie. Hledání té pravé vůně, která vás vystihne, je jako hledání opravdové lásky. Někdy je to běh na dlouhou trať, jindy vás to pravé osloví jako blesk z čistého nebe. Přírodní vůně nezpůsobují alergie, mají pouze čisté rostlinné složení, nedráždí dýchací cesty, neobsahují pižmo ani ftaláty, parabeny ani neurotoxiny. Přírodní parfémy nepotlačují přirozenou vůni pokožky, ale mísí se s ní a vytvářejí jedinečnou harmonickou vůni. Vůně vyvolávají vzpomínky, chutě, touhy, spojujeme si je s nejintenzivnějšími zážitky a pozitivně působí na naše emoce. To je proč jsme se zamilovali do přírodních parfémů.

Parfémová voda Srdcem udělá radost všem dívkám, ženám, matkám a babičkám, které milují vůni rozkvetlé louky a chtějí ji mít stále po ruce. V Nobilis Tilia použili k výrobě převážně celé éterické oleje. Pomeranč hořký ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi. Mandarinka harmonizuje, rozptyluje melancholii a smutek. Pomeranč sladký dodává radost a optimismus. Lípa, mimóza, neroli a santal vnikají zklidňujícími účinky. Bazalka dodává odvahu a odhodlání. Osvěžující limeta, bergamot, šalvěj muškátová, eukalyptus globulus a cedr virginský pozvedává ducha a posilují při nervovém vyčerpání. Řebříček reguluje srdeční činnost, uvolňuje potlačený hněv, pocity hořkosti a ublížení. Díky obsaženým přírodním látkám může parfémová voda v čase nebo v různých šaržích mírně měnit barevný odstín. To je u látek přírodního původu přirozené, nepokládejte to tedy za vadu, ale spíše za důkaz kvality. “Pečlivě jsme testovali souhry nejrůznějích bylin a po dlouhém bádání vznikla parfémová voda Srdcem. Hlavní roli ve vůni hraje lípa, která nás provází celou historií Nobilis Tilia,” říká spolumajitelka Nobilis Tilia a první diplomovaná aromaterapeutka v Čechách Adéla Zrubecká. Parfémovou vodu Srdcem zakoupíte ve velikosti 30 ml za 849 Kč. Více informací naleznete zde: https://eshop.nobilis.cz/

Složení:
hlava: citrusové lístky a zelená tráva, řebříček, bazalka
srdce: citrusy, lípa, řebříček, šalvěj muškátová
základ: lípa, mimóza, cedr, santal

Certifikát CPK a CPK BIO
Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK a CPK bio garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.