Nejvýznamnější akce obalového průmyslu na světě interpack 2021 přeložena do roku 2023

Po konzultaci se svými partnery z asociací, průmyslu a poradní rady veletrhu se Messe Düsseldorf rozhodl zrušit interpack and components 2021 od 25. února do 3. března kvůli omezením způsobeným pandemií Covid 19. Další stanovené datum je od 4. do 10. května 2023 ve veletržním centru v Düsseldorfu.

Zainteresované společnosti z odvětví obalů a souvisejícího zpracovatelského průmyslu se budou moci zaregistrovat online na www.interpack.com od konce března / začátku dubna, pokud vše půjde podle plánu. Vystavovatelé, kteří byli registrováni pro interpack 2021, si již mohli rezervovat své stánkové pozice pro rok 2023 a nyní budou moci provést novou registraci.

Veletrh interpack je zaměřen na řešení v oblasti balení zboží a obalové techniky v cílových oborech potravinářství, nápoje, cukrovinky, pečivo, farmacie, kosmetika, non-food spotřební zboží a průmyslové zboží. Veletrh se uskuteční za dodržení již vyzkoušeného protiinfekčního hygienického konceptu, který umožňuje bezpečné setkávání vystavovatelů s odbornými návštěvníky akce.

Další informace k veletrhu v německém a anglickém jazyce naleznete na www.interpack.de

Ve stejném termínu se bude konat i paralelní veletrh „components – special trade fair by interpack“, s nabídkou dodavatelského průmyslu obalové techniky. Vystavovatelé se mohou  zaregistrovat ve stejném období jako na Interpack na adrese www.packaging-components.com .

Webové stránky www.interpack.com a www.packaging-components.com budou pravidelně poskytovat informace o průmyslových trendech a inovacích až do příštího vydání obou veletrhů.