Nejlepší teambuilding je na elektrokolech!

Teď je možné ho zažít úplně zdarma…

Pražské Ekolo.cz je již mnoho let synonymem pro kvalitní elektrokola. Vedle sortimentu okolo 2000 modelů od 15 nejznámějších e-bike značek na trhu nabízí firma také 45 elektrokol ve své Půjčovně.

Se sídlem v Praze 6 – Ruzyni, hned vedle největšího přírodního parku Divoká Šárka, je toto místo jako stvořené pro organizaci krátkých – několikahodinových výletů na elektrokolech po přírodních trailech Šárky, se zázemím Showroomu ekolo.cz a možností organizace vlastního pikniku v parku nebo návštěvou některé ze zahradních restaurací v Liboci, Vokovicích nebo Lysolajích.
Flotila Půjčovny ekolo.cz sestává z mnoha různých typů e-bike: od celoodpružených speciálů, přes pevná horská elektrokola s dámským a pánským rámem až po cestovní elektrokola, nízko nástupová kola a e-gravel silničky. K dispozici je též nákladní elektrokolo, které je s oblibou využíváno pro převoz občerstvení pro piknik.

Pro firemní nebo jakékoli jiné týmy připravili v ekolo.cz na celé léto speciální akci:
Zajištění teambuildingu až pro 10 účastníků na elektrokolech zcela zdarma.

Termín vaší akce je možné rezervovat pouze na všední dny – od pondělí do čtvrtka mezi 10. a 19. hodinou (se zahájením nejpozději v 16:30). Maximální počet účastníků je 10 osob + eventuálně průvodce. Délka akce max. 4 hodiny, za tuto dobu ujedete s úsměvem i do kopce 20, ale klidně i 40 kilometrů.

Co vám Ekolo.cz nabízí:

• Skvělou zábavu pro váš tým, pro mnohé poznání zcela nového typu pohybu v přírodě.
• Přípravu a zápůjčku až 10 testovacích elektrokol (dle aktuální jejich dostupnosti v Půjčovně ekolo.cz). Případně lze zapůjčit i helmy a zámky.
• Návrh cyklotrasy s trváním 1-3 hodiny v přírodním parku Divoká Šárka.
• Možnost bezpečného parkování u Showroomu ekolo.cz (nebo 8 min trolejbus od Metra)

Můžete si též objednat:

• Průvodce na elektrokole (čeština, angličtina) á 650 Kč/hod., který vymyslí trasu, stará se o bezpečnost účastníků, podá informace, případně řeší problémy po cestě.
• Organizace pikniku – nákup ingrediencí dle dohody a počtu jezdců, doprava občerstvení průvodcem na cargo-kole. Cena dle domluvy.
• Prodloužení výletu na půl dne nebo na celý den (od 500 Kč / e-kolo)
• Doprava flotily elektrokol dodávkou na jiné místo (dle kilometrů a času).

Každý jezdec stvrzuje svým podpisem, že aktivitu absolvuje na vlastní riziko, je zdravotně a zkušeností schopen jízdy na kole, dosáhl minimálního věku 18 let a není v čase před a v průběhu jízdy pod vlivem alkoholu nebo návykových látek.

Vedle této speciální nabídky krátkodobého testu organizuje Půjčovna elektrokol samozřejmě také individuální zápůjčky e-kol na 1 až 14 dnů. Zápůjčky využívá mnoho zájemců, kteří si nejprve potřebují vyzkoušet konkrétní elektrokolo na své trase a být si stoprocentně jisti, že jim vyhovuje. Cena zápůjčky až do výše 3000 Kč je následně odečtená od kupní ceny nového e-kola.
Flotilu elektrokol samozřejmě umí zapůjčit i po vaši firemní akci, která se koná kdekoliv v ČR. Najednou lze doručit až 35 elektrokol (2x dodávka), včetně přípravy perfektní trasy, zkušeného průvodce/mechanika a doprovodného vozidla pro případ zdravotních komplikací nebo technické závady na kole.
Ekolo.cz půjčuje elektrokola již od roku 2012 a za tuto dobu realizovalo desítky akcí pro firemní klientelu. V půjčovně elektrokol jsou výhradně nové modely – aktuálně ročníků 2023 a 2024. Elektrokola jsou po každé výpůjčce pečlivě servisována a vyčištěna.
Ve spolupráci s českým výrobcem elektrokol – značkou 4EVER se pražské Ekolo.cz stalo oficiálním testovacím centrem pro zcela nový typ elektrokola – Gravel. Jedná se o model velmi lehkého (pod 15 kg) silničního e-kola s širokými plášti pro možnosti jízdy i v lehkém terénu, které je doplněné výkonným motorem, torzním senzorem a zcela integrovanou baterií. Tuto flotilu celkem šesti kol v různých velikostech lze též zahnout do vaší vyjížďky.
Novinkou od roku 2024 je komplexní pojištění zapůjčených elektrokol, ve spolupráci s BikePlan Rent, na krádež nebo poškození a jezdce na úraz + hmotnou odpovědnost až do 1 milionu Kč. Naše půjčovna je jediná na tuzemském trhu, která nabízí pojistné krytí jako součást výpůjčky.

Aktuální dostupnost elektrokol si můžete kdykoli ověřit online na www.pujcovna.ekolo.cz.

Flotilovou zápůjčku nebo výlet je vhodné rezervovat minimálně se čtrnáctidenním předstihem.
Na vaše rezervace se těšíme
na emailu: pujcovna@ekolo.cz,
dotazy rádi zodpoví na telefonu 775 564 466.