Nejen místo prodeje, ale také setkávání, edukace a relax

Gardners, to jsou Martina a Aleš, kteří rostlinami žijí už od roku 2009. Jejich vizí je přinášet všem zelenější a zdravější svět, ve kterém pěstování rostlin přispívá k duševní pohodě.

Ještě do nedávna mělo Gardners v Praze pouze jednu kamennou prodejnu, a to na Albertově. Avšak letos v květnu se jim podařil splnit jejich dlouholetý sen, když otevřeli další pobočku, tentokrát přímo v centru Dejvic, jen pár kroků od Kulaťáku.

V této překrásné zelené oáze najdou zákazníci kromě velkého výběru rostlin také veškeré potřebné vybavení pro pěstování. Od kvalitních květináčů, nářadí, hnojiv až po substráty, z nichž si některé dokonce sami vyrábí. Gardners prostě nabízí vše, co si srdce pěstitele může přát. Kromě toho zde najdete osázená skleněná terária, kokedamy, obrazy z živých rostlin nebo ze stabilizovaného mechu a microgreens.
To ale není všechno. Gardners na Dejvické není jen prodejna, ale také místo, kde můžete zapomenout na každodenní starosti a ponořit se do světa uklidňujících workshopů. Můžete si zde např. přijít vyrobit kokedamu nebo osázet teráium. Workshopy jsou nejen ideálním relaxem, ale mohou být také originálním dárkem, který potěší nejen vaše blízké. Tyto kreativní aktivity jsou navíc skvělou volbou pro speciální příležitosti, jako je rozlučka se svobodou či oslava narozenin.

Ostatně, přijďte se o tom přesvědčit sami.