Návštěvnost OC Central Jablonec se vyhoupla na tři miliony ročně, otevřely se další obchody

Obchodně-společenské centrum Central Jablonec skupiny Crestyl přivítalo v lednu již svého pětimiliontého návštěvníka. Stal se jím pan Jan Vence Francke z Jablonce nad Nisou. Návštěvnost Central Jablonec tak dlouhodobě roste, za poslední rok dosáhla výše tři milionů návštěvníků. Uplynulý rok znamenal i otevření dalších tří nových prodejen – nehtového studia Art Nails, značkové parfumérie Marionnaud a Rodinné Farmy s nabídkou produktů zejména od malých farmářů z Čech a Slovenska. S dalším rozšiřováním nabídky se počítá i tento rok.

„Těší nás, že k nám obyvatelé Jablonce i okolí rádi chodí nakupovat a návštěvnost našeho obchodního centra se tak stále drží na vysoké úrovni,“ říká Aleš Stupka, ředitel Central Jablonec. „I v tomto roce proto chceme dále rozšiřovat nabízený sortiment. Během několika týdnů se otevře kadeřnictví, v průběhu roku by měl přibýt nový obchod s módou a probíhají i další jednání s potencionálními nájemci z oblasti služeb, obchodů s módou a rychlého občerstvení.

Central Jablonec se otevřel veřejnosti 31. března 2017. Projekt přinesl do lokality širší nabídku obchodů a služeb, za kterými mnohdy museli obyvatelé Jablonce dosud pouze dojíždět. Central Jablonec nabízí rozmanitý výběr světových chutí, místa k relaxaci i zábavě, služby a obchody na 13 tisících m2 prodejní plochy. Budova nového obchodního centra nahradila zchátralý obchodní dům a přispěla k celkové revitalizaci místa na kraji jablonecké pěší zóny. Celkové investiční náklady přesáhly půl miliardy korun.

O skupině CRESTYL:

Skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu již přes dvacet let a patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni. U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.