Laser Plastic: Krása, zdraví a spokojenost na prvním místě

Kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie LaserPlastic, známou například z televizních proměn „Vypadáš skvěle“, „Mladší o pár let“ či „O 10 let mladší“, zajisté netřeba představovat. Již od svého založení roku 1999 v samotném centru Prahy se jako jedna z prvních věnuje unikátnímu propojení laserové a estetické dermatologie s plastickou chirurgií. Početná laserová a další technika od předních světových výrobců, moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádění kompletního spektra estetických výkonů. Klinika je též akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu, injekčních implantátů a využití vysokovýkonných laserů v estetické medicíně.

„Každý člověk si přeje dlouhý život, ale nikdo nechce být starý “

Slova Jonathana Swifta pojala zakladatelka a primářka kliniky MUDr. Marta Moidlová jako své poslání pomáhat světu takzvaně stárnout s grácií. Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Poté pracovala bezmála jedenáct let na Dermatovenerologické klinice Institutu pro doškolování lékařů a farmaceutů a Fakulty všeobecného lékařství v nemocnici Na Bulovce v Praze. Následně se plně začala věnovat estetické medicíně, čímž se stala její průkopnicí u nás a připsala si i některá prvenství.

Na klinice LaserPlastic tak dala dohromady ty nejlepší doktory republiky v čele s plastickým chirurgem prof. MUDr. Andrejem Sukopem, Ph.D. Stabilní tým lékařů tvoří MUDr. Martin Tománek, specialista na moderní laserové liposukční a modelační techniky, a další přední plastičtí chirurgové, dermatologové, lékař ORL a cévní chirurgie.

Na jaká ošetření tedy na kliniku LaserPlastic zajít?

Rozhodně nepochybíte, zejména v chladnějším období roku, se žádným zákrokem. Klinika nabízí kromě kompletní škály esteticko-dermatologických ošetření také celé spektrum plasticko-chirurgických zákroků, mezi něž patří mimo jiné plastika očních víček, obličeje, prsou a břicha, ale také například léčba chrápání a laserová operace křečových žil. Níže vám představujeme alespoň pár vybraných doporučených ošetření:

Laserová liposukce

Nedávno klinika LaserPlastic rozšířila své přístrojové portfolio o nejpokročilejší technologii třetí generace pro laserovou liposukci, vypínání pokožky a přenos vlastního tuku – BeautiFill. Díky nově vyvinuté kanyle s integrovaným laserem může pacient absolvovat liposukční modelaci postavy dokonce i ambulantně. Laserování, odsávání tuku i vypínání kůže totiž probíhá současně v jedné liposukční kanyle. „Ta obsahuje unikátní laserové vlákno Angel vyzařující paprsek radiálně ve 360 stupních, a jeho energie je tak rovnoměrně distribuována do podkoží. V ošetřované oblasti laser remodeluje kolagenní vlákna a dál stimuluje tvorbu kolagenu, která s výrazným efektem kůži rovnoměrně vypne,“ vysvětluje MUDr. Tománek. Zároveň je získáno přes 95 % životaschopných buněk, které je možné ihned aplikovat například do prsou, a přirozeně tak tvarovat postavu.

Ultherapie

Klinika LaserPlastic byla vybrána jako národní referenční pracoviště pro Ultherapii. Jedná se o neinvazivní lifting obličeje a těla vysoce fokusovaným ultrazvukem, zcela bez použití skalpelu. Lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně, stejné podkožní vrstvy, jako při plasticko-chirurgickém faceliftu, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Energie při ošetření proniká hluboko do pokožky a selektivně zahřívá nejen kožní a tukové tkáně, ale také svaly. Díky následnému stažení těchto struktur a vysoké produkci kolagenu dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření, zlepšuje se po dobu několika týdnů a vydrží mnoho měsíců. Ošetření se opakuje dle potřeby. Pokožka je pevnější, pružnější a vypadá mladší a zdravější.

Enerjet

Jedná se o kinetickou injektáž účinných látek (kyseliny hyaluronové a různých mezokoktejlů) vysokým tlakem do pokožky, kde jsou kontrolovaně a rovnoměrně rozptýleny v nanočástečkách až do potřebné hloubky, a to zcela bez použití jehel. „Hlavní účinek této terapie je hydratace a novotvorba kolagenu a elastinu. Výsledky dosažené samotnou injektáží se tedy ještě nadále zlepšují po dobu minimálně tří měsíců,“ říká MUDr. Marta Moidlová, primářka kliniky LaserPlastic.

Inno Facial

Jde o aquapeeling vhodný celoročně k důkladnému čištění pleti, odstranění odumřelých buněk a k rehydrataci pokožky. Funguje také jako prevence tvorby vrásek a k léčbě akné. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu a je zároveň šetrnější k pokožce. Při této metodě se používají séra obsahující směs mléčných a ovocných kyselin, extrakty rostlinného původu a mořskou vodu.

Botulotoxin

Snad všichni jsme již o této látce slyšeli a lékaři si ji nemohou vynachválit. Aplikace botulotoxinu je jednou z nejelegantnějších metod k odstranění a vyhlazení vrásek. Botulinum toxin totiž dočasně přeruší v oblasti aplikace spojení nervu se svalem, čímž zabrání mimickému svalu ve smršťování, který tak nevytváří vrásku. Má však i mnoho dalších vedlejších benefitů, mezi něž patří i odstranění nadměrného pocení kdekoliv na těle, nejčastěji v podpaží. Účinek botulotoxinu nastupuje obvykle do dvou týdnů a vydrží až 6 měsíců. Pravidelným opakováním zákroku se může prodlužovat délka efektu, a někteří se tak dokonce svůj mračivý zlozvyk mohou odnaučit.

Pixel

Omlazení pleti, odstranění výrůstků, hlubokých vrásek či vypnutí pokožky jedním přístrojem. Zdá se, že není dermatologický problém, pro který by Pixel nebyl vhodný, ba naopak v mnoha případech nepomůže jiná metoda. Jedná se o nejnovější laser pro korektivní dermatologii, který jako první v České republice od letošního roku využívá klinika LaserPlastic. Laserový paprsek přístroje funguje zejména (ale nejenom) na principu ablace, tedy odpařování. Jeho absorpční maximum je totiž ve vodě obsažené v buňkách pokožky. Odpařuje tak postupně jednotlivé vrstvy kůže – zákrok známý pod pojmem skin-resurfacing, který je hojně používaný zejména pro vyhlazení hlubokých vrásek či jizev po akné.
Laser lze použít také pro takzvané mini-invazivní až zcela neinvazivní ošetření. Mezi velmi časté se řadí pigmentové skvrny způsobené opalováním či nepravidelná barva nebo textura kůže.
„Přístroj dokáže velmi rychle, šetrně a precizně ošetřit velké a citlivé plochy, jako třeba krk a hrudník. Hodí se však i na jiné části těla, například při ošetření strií,“ uzavírá primářka.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je velmi oblíbená zejména ve formě výplní k modelaci rtů, obličeje, zvýraznění kontur či výplni hlubokých vrásek, ale i k intenzivní hydrataci pleti, krku, dekoltu i rukou.
Na klinice LaserPlastic lze také zakoupit mnoho doplňků stravy s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, které příznivě působí i v jiných oblastech, například na vlasy, nehty či klouby.

Objednat se můžete na
www.laserplastic.cz | 724 860 082
laserplastic@laserplastic.cz