Kubánský rumový zážitek

Legendario představuje nový rum Añejo Oro. Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do StockSpirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S produktovým výčtem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Do jejího portfolia patří také distribuční značka kubánského rumu Legendario. A ten právě představuje trhu nový rum Añejo Oro a obohacuje tak své portfolio o další exkluzivní rumový zážitek. Uvedení novinky na trh bude podpořeno prostřednictvím sociálních sítích a v rámci výrazné PR kampaně v lifestylových a odborných médiích.

Historie palírny Ron Legendario je úzce spjata s historií samotného ostrova Kuba. Její začátek se datuje do roku 1946 a od té doby se všechny Legendario rumy vyrábí výhradně na Kubě, přičemž se zachovávají tradiční výrobní postupy. Každý krok výrobního procesu také probíhá pod pečlivým dohledem master blendera, čímž je zaručena vysoká kvalita všech místních rumů.

Novinka Ron Legendario Añejo Oro se vyznačuje sladkým chuťovým profilem s tóny zralých meruněk, citrusů s nádechem vanilky a dubového dřeva.

Ron Legendario Añejo Oro je vyráběn tradičními metodami, jejichž výsledkem je jemná a intenzivní chuť. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný na ledu, nebo v jednoduchých míchaných nápojích či koktejlech. „Master blender při výrobě použil legendární a osvědčené techniky, díky kterým je nový rum význačný pro svou intenzivní, avšak stále jemnou a vyváženou chuť. Té bylo dosaženo přirozeným zráním v nejlepších sudech z amerického bílého dubu. Nový Ron Legendario Añejo Oro má tak krásně jantarovou barvu a bohatou chuť. Díky tomu je ideální volbou na domácí party jako překvapení pro vaše hosty,“ doplňuje Kateřina Kolomá, Senior Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Společnost STOCK Plzeň-Božkov prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario nebo panamského rumu Abuelo. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanqueray nebo bourbon Bulleit. Od roku 2022 nabízí i prémiové portfolio nealkoholických nápojů Fentimans.