Konference Ženy v Byznysu online přímo ze studia v HubHub

Už 8.10. se měla uskutečnit Konference Ženy v Byznysu v krásných prvorepublikových prostorech Autoklubu ČR. „Zhoršující se epidemická situace a nařízení Vlády ČR nás dovedla k rozhodnutí – přejít do onlinu. Nechceme nikoho vystavovat riziku. Nebylo to lehké rozhodování, už vzhledem k tomu, že jsme už jednou Konferenci přeložily na jiný termín. Jsme si také vědomy, jak je setkávání důležité. Ale chceme vše brát pozitivně a najít si na tom to, co nás posune dále a věřím, že může online provedení vyhovovat také i dalším zájemcům, kteří z nějakého důvodu osobně přijet nemohli nebo jsou z daleka”, uvedla jedna z organizátorek Alena Barnová.

Celá konference proběhne online jako živé vysílání bude ze studia se skvělou moderátorkou Michalou Hergetovou dle původního harmonogramu.

Účastníci o nic nepřijdou. Naopak je možné se přidat i z částí ČR, kde byl například problém kvůli dopravě do Prahy.

“Přednášky jsme upravily tak, aby byly co nejvíce interaktivní, měly šťávu a všichni získali maximum know-how i inspirace. Bude velký prostor pro dotazy a sledující tak budou moci přednášky utvářet z části sami. Nebude chybět ani networking a propojení mezi účastníky konference, pro který tam mnoho z vás jde. A nakonec vás čeká i záznam celého odpoledne.” popsala změny Kateřina Tygl, organizátorka a zakladatelka komunity Ženy v Byznysu.

Uvidíte naživo i panelovou diskusi s Jitkou Zoderovou – (ex) CEO Business Animals.cz, mentor & ikigai coachna, Lukášem Hrdličkou – zakladatel a CEO Presentation, TEDx Speaker, Terezou Mácovou – zakladatelka Ateliéru YYYY, krajinářská a zahradní architektka, Vladimírem Nývltem – CEO Wild & Coco na téma: Jak prodat sebe, své služby nebo produkty? Vystoupí i další skvělí řečníci přímo z byznysu: Jana Štěpánková – šéfka obchodního oddělení české rodinné kosmetické firmy Ryor, Nataša Foltánová – zakladatelka a majitelka společnosti Tierra Verde, Ksenia Dubrovina, Majitelka a zakladatelka značky Mimijo, Marta Nesbitt, HR konzultant & Kariérní kouč, Randstad RiseSmart, Lenka Mrázová, Inspirer, Leadership Coach & Business Mentor.

Dámy Alena a Kateřina připravují jako bonus další online školení a webináře. 

“Uvědomujeme si, že osobní setkání nelze jen tak nahradit, a proto připravujeme i setkání naživo. Vše až situace dovolí a my věříme, že ještě letos. Tehdy by měly proběhnout také workshopy, které nyní přesouváme, aby neztratily to kouzlo a cíl, proč se dělají,” dodala Alena.

“Je velmi jednoduché se chytit špatných zpráv, ale já musím říct, že je tak milé vidět všechnu tu pomoc a podporu kolem nás. Buď máme štěstí na lidi, nebo lidi nejsou tak špatní, jak se říká. Moc děkujeme celé komunitě, partnerům a dodavatelům. Díky vám bude konference v onlinu skvělá. A ještě z ní bude záznam pro přehrání veškerého moudra.” doplnila Kateřina.

Na Konferenci je možné i nadále zakoupit a sledovat tak vše z pohodlí domova.