Komunikujte se svými zákazníky i v zavřených provozovnách!

Již dlouho jsou a budou zavřené Vaše provozovny. Showdown Displays Europe s.r.o. , přední specialista na prostředky podpory prodeje, vyvinul stojan, který může Vašim klientům přinášet informace i přes výlohy či zavřené průhledné dveře. Nový reklamní poutač zobrazuje Vaše sdělení nepřetržitě po celý rok 24/7. Můžete s ním vytvořit dokonalou prezentaci Vaší značky pomocí kombinace napnuté potištěné látky a digitálního poutače.

Nový digitální stojan do výlohy s potištěnou látkou získá pozornost, kterou si v této rychlé době zasloužíte a zajistíte s ním, že Vaše sdělení bude vždy viditelné a dostupné Vašim zákazníkům.

Přizpůsobí se každé situaci

Vaše sdělení je neustále aktuální 24/7/365! Spěcháte a potřebujete rychle změnit obsah? Žádný problém, je to hračka: jednoduše aktualizujte obsah pomocí USB, Wi-Fi nebo použijte software MagicINFO pro správu obsahu. Pouhým mrknutím oka změňte svůj obsah a veškeré informace jsou opět aktuální. Velmi robustní ocelová konstrukce zajistí skvělou stabilitu poutače a efektivní reklamu za všech okolností.

Design, který sedí Vašemu podnikání

Udělejte ještě větší dojem s použitím Vaší vlastní grafiky. Obrandujte totem Vaší značkou nebo jej umístěte do Vašeho prostředí: možností je nekonečno.

Vysoce kvalitní potištěná látka vytvoří působivý look. Díky této látce se silikovými páskami získáte hladký a bezrámový výsledek. Montáž je velmi snadná a rychlá, během několika málo minut změňte obsah například pro Vaši novou marketingovou kampaň.

Vylepšete Vaši značku nebo ji propojte se svým okolím a vytvořte celkový dojem: Digitální stojan do výlohy s potištěnou látkou Vám poskytuje příležitost využít obě varianty najednou!

Výhody digitálního stojanu do výlohy s potištěnou látkou

– nepřehlédnutelný digitální displej s elegantním a bezrámovým designem

– unikátní kombinace digitálního displeje a napnuté potištěné látky

– vysoce stabilní ocelová práškově lakovaná konstrukce černé barvy ze vzorníku RAL 9005

– snadná aktualizace obsahu pomocí USB, Wi-Fi nebo softwaru MagicINFO pro správu obsahu

– součástí balení je nejnovější profesionální obrazovka Samsung v dostupných velikostech 43″, 49″ a 55″

– lze dodat i bez obrazovky, včetně univerzálního úchytu VESA

Digitální stojan s potištěnou látkou je ideálním řešením pro výloh maloobchodů nebo různých komerřních objektů.

Získejte celý balíček

Potřebujete branding? Showdown Displays Europe to zařídí! Vedle výroby standardního sortimentu reklamních poutačů nabízí i tiskové služby. Tisk zajišťují ve svém sídle v Prestanově v České republice. To znamená, že Vám produkt doručí dříve, než řeknete švec.

Pojďme to odstartovat!

Digitální stojan s potištěnou látkou poskytuje unikátní možnost moderní digitální i tištěné prezentace. A co víc, lze jej upravit dle Vašich přání. Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami!

Podívejte se na  celkový sortiment výrobce na www.jansen-display.cz