Kolekce Elite s názvy pozitivních pocitů

Elitní e-shop Holokolo reaguje na nemalou cyklistickou revoluci, která proběhla v době pandemie a přichází na trh se zcela novou kolekcí i pro ty nejnáročnější cyklisty. Nový soubor cyklodresů nabízí desítky různých designů, splňuje ty nejnáročnější požadavky, a navíc je cenově dostupný. Jedním z cílů firmy Holokolo je dostat na kolo co nejvíce lidí, včetně dětí, proto nabízí velikosti od XS až po 6XL. Stylově tak může na kole vypadat opravdu každý. Jedná se o jedinou kolekci, která myslí skutečně na každého – bez ohledu na věk, pohlaví, velikost, výkonnost nebo i vkus.

Pandemie covidu zamíchala s osudy mnoha lidí ve spoustě směrů. Jedním z typických příkladů je sport. Z důvodu uzavření většiny sportovních areálů začali lidé vyhledávat alternativu k pohybu, který jim uplynulé dva roky ztrpčoval všudypřítomný virus C-19. Už tak oblíbená cyklistika tak zažila doslova boom. Statistiky hovoří jasně. Například v Praze automatické sčítače umístěné na cyklostezkách napočítaly v roce 2020 více než 4,45 milionu průjezdů, což je meziročně téměř o 1,13 milionu více. Sčítače jsou na více než dvou desítkách míst.

Nejen v návaznosti na rostoucí popularitu cyklistiky, ale také pro lepší zážitky z jízdy, zareagoval prodejce cyklodresů Holokolo a vytvořil zbrusu novou kolekci s názvem Holokolo Elite. “Uplynulé dva roky měly v mnoha případech negativní dopad na možnost pohybu, a tak spousta lidí je aktuálně nucena vyhledávat oblečení o jednu nebo dvě velikosti větší, než jsou standardně zvyklí” říká Andrea Podstrelencová, CEO společnosti Holokolo, a dodává: “Váhových rozdílů, které se začaly v rámci pandemie znatelně objevovat, jsme si vědomi. I proto jsme se pokusili vyjít cyklistům vstříc a nabízíme velikosti od XS až po 6XL.”

Dresy jsou navrženy pro co nejvyšší komfort se zaměřením na mimořádnou prodyšnost, lehkost a pružnost. Samozřejmostí je velmi příjemný materiál a střih, který pasuje na jakýkoliv typ postavy. Cyklistika je vášeň, která v lidech probouzí samé skvělé pocity. Jednotlivé kousky nové kolekce Elite proto nesou názvy pozitivních pocitů – Happy, Optimistic, Passionate, Grateful, Fresh atd. Kolekce je rozsáhlá a nabízí desítky druhů dresů. Zákazníci mohou vybírat z decentních i bláznivých motivů a ve výsledku se sladit s partnerem nebo dětmi. I na ty Holokolo myslí.

Vznik kolekce má za sebou pečlivé přípravy. Jedna věc jsou designy, na kterých jsme pracovali několik měsíců, druhá, náročnější věc, je pak vývoj a výroba. Trvalo dlouho, než jsme byli naprosto spokojeni s materiálem, střihem a detaily. Každou maličkost jsme pečlivě propracovávali, aby výsledek byl dokonalý. První reakce nám potvrzují, že se dílo povedlo” zakončuje Podstrelencová.