Jedinečná příležitost začít podnikat v oboru pánského holičství s renomovanou značkou, která ví, jak na to!

Brands&Stories již 10 let podporuje franchisové systémy. Nyní vám představujeme další úspěšný koncept, který právě hledá partnery: M ROOM vytváří svět „pánského stylu“ a elegance, místo k setkání přátel a možnosti relaxace v uspěchaném životě, který každý z nás zažívá. Největší evropský franchisový koncept, tzv. Barber Shops, míří nyní z Finska na český a slovenský trh!

Franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu, nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy, vznikl jako společný nápad dvou finských mistrů světa kadeřníků v r. 1998 v Soulu. Jak se ukázalo, přesně vystihli rostoucí trend, který se v té době začal objevovat – zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy. Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, které byly zaměřeny výhradně na potřeby žen, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientům kromě střihání a úpravy vlasů a vousů i místo pro relax, odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen celý design salónů M Room.

Nadstandartní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní, velmi kvalitní profesionální kosmetiky. Kadeřníci M ROOM poradí, jaký druh stylingu se hodí právě pro daného klienta, jaký střih vlasů zvolit na doma, pro volný čas nebo do práce a jakou si k tomu vybrat vhodnou kosmetiku.

Pokud je zákazník se službami spokojen, může se rozhodnout i pro roční členství v systému M Room s různými výhodami pro jejich držitele.

Stručný vývoj M Room: Franchisový koncept vznikal v letech 2008-2010 v Tampere, v období let 2011-2013 expandoval M Room velmi rychle na domácím finském trhu. V dalších třech letech postupně vstoupil do dalších zemích, kde získal velmi brzy velké množství zákazníků a značnou oblibu. V současné době působí tento franchisový koncept kromě Finska dále ve Švédsku, Estonsku, Litvě, Německu, USA, Norsku a Dánsku. V provozu je celkem 76 M Room Barber Shops. V roce 2018 bylo rozhodnuto expandovat s tímto velmi úspěšným a prověřeným konceptem do dalších zemí Evropy a světa.

Hlavní zaměření a oblasti služeb:
HAIR – Péče o vlasy
SKIN – Péče o pleť
BEARD – Péče o vousy
STYLE – Vytváření osobního stylu mužů

Co Vám koncept M ROOM nabídne jako franchisantovi?

  • Pomoc při výběru vhodného místa pro otevření pobočky.
  • Zpracování atraktivního designu každé provozovny propracovaný IT-systém.
  • Marketing před a po otevření každé provozovny.
  • Zaškolení personálu.
  • Vytvoření reálného business plánu i ročního plánu každé provozovny.
  • Poskytnutí příruček a manuálů – celé know-how. 

Hledáme master franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku:
Po úspěšném nástupu na německý trh přichází tento koncept i k nám a prostřednictvím svého exkluzivního zástupce, společnosti AVEX systems, hledá mast er- franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku.

M Room hledá zájemce o franchisové podnikání, kteří:

  • Chtějí rozvíjet svůj vlastní podnik.
  • Mají prokazatelné podnikatelské zkušenosti.
  • Mají dostatečnou finanční způsobilost k realizaci dlouhodobého projektu. 

Zkušenosti z tohoto oboru podnikání nejsou podmínkou. M Room má velmi dobře připraven koncept přípravy a zaškolení jak master-franchisanta, tak všech franchisových partnerů.

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: ales.tulpa@avexsystems.eu, která exkluzivně M Room v České a Slovenské republice zastupuje.

Další informace najdete i na: www.avexsystems.cz a nebo na webu M Room: https://mroom.com/.