ISOTRA prohloubila spolupráci s týmem Jaroslava Jágra

Společnost ISOTRA a.s., působící na trhu stínicí techniky již více než 27 let, oznámila navázání dlouhodobé spolupráce s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem.

Spolupráce s osobností Jaromíra Jágra a jeho týmem navazuje na již probíhající propojení s kladenským extraligovým hokejovým klubem Rytířů a prohlubuje marketingovou strategii pro nadcházející období. Formálně byla potvrzena podepsáním smlouvy v Opavě.
Jaromír Jágr dorazil do sídla společnosti ISOTRA po odehraném zápase s Vítkovicemi a navzdory obtížnému duelu si prošel v doprovodu Bohumíra Blachuta, předsedy představenstva, a Lýdie Blachutové, finanční manažerky, výrobní provozy společnosti, lakovnu a školicí centrum.

“S Jaromírem Jágrem již rok spolupracujeme prostřednictvím hokejového klubu Rytířů a toto propojení je pro nás velice zajímavé. Vážím si lidí, kteří ve svém životě něco dokázali, jednají srdcem a nemají na mysli jen svůj vlastní prospěch, ale chtějí podporovat ostatní. Z těchto a dalších důvodů jsme se rozhodli prohloubit a rozšířit spolupráci napřímo s Jaromírem Jágrem. Jeho tvrdá práce a dosažené úspěchy hovoří za vše a navíc, chová se naprosto lidsky a to je pro mne stěžejní,” vysvětlil Bohumír Blachut, předseda představenstva společnosti ISOTRA a.s.

“Jsme moc rádi, že tato spolupráce i nadále pokračuje. Osobně se mi líbí přátelský vztah Rytířů Kladno se společností ISOTRA. Máme podobný pohled na svět a chceme naše organizace vést podobným směrem,” zhodnotil dosavadní a pokračující spolupráci majitel kladenského klubu Jaromír Jágr.

Spolupráce byla formálně podepsána 4. února ve školicím centru sídla společnosti ISOTRA. “Myšlenka navázat partnerství s osobností Jaromíra Jágra vznikla již v průběhu minulého roku, kdy jsme začali spolupracovat s Rytíři. V rámci marketingové strategie jsme hledali výraznou a mezinárodně uznávanou tvář pro jeden z našich stěžejních výrobků a volba byla jasná. Stejně jako u Rytířů se nám nejedná o krátkodobou spolupráci, ale chceme využít potenciál Jaromíra Jágra a zvýšit vnímanou hodnotu značky ISOTRA v dlouhodobém horizontu,” dodává Jakub Vaněk, marketingový ředitel společnosti ISOTRA.

 

Společnost ISOTRA – zkušený matador v oboru stínicí techniky
Česká společnost ISOTRA se soustředí na vývoj, výrobu a prodej interiérových a exteriérových žaluzií, solárních žaluzií, látkových rolet, plisse, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz, screenových rolet, pergol a komponentů pro stínicí techniku. Firma působí na trhu již více než 27 let, zaměstnává přes 570 zaměstnanců a své výrobky exportuje do více než 45 zemí světa. Ačkoli nejprve obchodovala s těsněními do oken, poptávky zákazníků ji postupně přes prodej žaluzií přesměrovaly až k vývoji a vlastní výrobě stínicí techniky a jejích doplňků. Typickým znakem značky ISOTRA je neutuchající touha po zdokonalování technických řešení a výroby. Výsledkem toho je sídlo firmy, ve kterém se nachází vlastní vývojové pracoviště, moderní nástrojárna, lisovna termoplastů, rozsáhlé výrobní provozy, nově otevřená moderní lakovna a v neposlední řadě i vlastnictví několika světových patentů a užitných vzorů v oblasti stínicí techniky.

www.isotra.cz