Inca Collagen – český produkt s přidanou hodnotou

V této době přežijí jenom silné firmy, kterým opravdu záleží na svých zákaznících. Přidaná hodnota produktu je právě teď nevyhnutelná. Tak jako kolagen spojuje buňky v těle, spojuje i zákazníky s firmou. Ryze česká značka s produktem Inca Collagen za pět let na trhu změnila kvalitu života k lepšímu více jak 100 tisícům spokojeným zákazníkům.

„Pokud máme pomoci české ekonomice, musí firma zůstat zdravá. A to nemyslím jen ekonomicky a hospodárně, ale i co se týče zaměstnanců. Pokud se nebude mít kdo starat o zákazníky, tak to bude špatné. Proto jsme přijali opatření, abychom mohli fungovat ve standardním režimu, aby zákazník dostal svoji komfortní službu a zboží. Jsem věčný snílek a optimista, kterého vždy hnala dopředu touha pomáhat lidem. I tentokrát to dáme. Věřím v lidi, Čechy i Slováky, kde máme taky množství zákazníků a přátel. Jednoduše podporujeme českou ekonomiku tím, že platíme daně, zaměstnáváme lidi a vyrábíme produkt na podporu zdraví,“ říká majitelka a zakladatelka značky Inca Collagen, Romana Ljubasová.

Firma Inca Collagen rozdala počas pandemie svůj produkt mnoha pacientům, podpořili nemocnici u sv. Anny koupí ovocných šťáv na pití pro lékaře. Neustále podporuje a sponzoruje české a slovenské sportovce a podpořili charitativní kalendář na pomoc seniorům. „Koupí obrovského plyšového medvěda jsme finančně podpořili Národní ústav dětských nemocí, který prostředky využije na nákup potřebných přístrojů pro dětičky. Náš druhý produkt, kolagen pro zvířátka Incapet Collagen, zase pomáhá v útulcích pro nechtěné pejsky v Bratislavě, který sponzorujeme. Sami se snažíme kupovat pouze domácí české a slovenské výrobky, protože chceme podpořit lokální ekonomiku a protože nám na naší zemi záleží,“ dodáva Ljubasová.

Kvalita je dnes často skloňovaným pojmem

Pro dnešní dobu je typické, že máme všeho dostatek a lidé tedy přirozeně srovnávají. Hledají podobné produkty a porovnávají jejich ceny, kvalitu a jiné parametry. Ale nyní jako by se doba zastavila. Lidé víc přemýšlejí, co si koupí, do čeho investují. A koupí si jen to, čemu věří.

Pokud vám na kvalitě záleží, zkuste si místo pravého včelího medu ze supermarketu koupit med přímo od včelaře, místo barových sirupů světových značek zkuste třeba domácí levandulový sirup z levandulového světa, u kterého se můžete dozvědět vše o jeho kvalitě a původu,“ říká Romana Ljubasová.

„Děláme věci srdcem a s upřímným zájmem o to, abychom svou práci odvedli co nejlépe. To je podle nás jediná cesta k tomu, jak mít šťastný život, nebo jak vybudovat dlouhodobě úspěšnou značku, která si získá mnoho spokojených zákazníků. Pro naši spolupráci si zásadně vybíráme partnery podle stejného metru, jaký máme nastavený u nás – upřímná a kvalitní. To vše proto, abychom vám – našim zákazníkům – mohli dodat něco navíc. Malý dárek nebo profesionální službu jako poděkování za vaši důvěru,“ uzavírá Romana Ljubasová.

Inca Collagen představuje ověřený produkt s obrovským množstvím spokojených zákazníků, který má svoje pevné místo na trhu už 5 let.
Víc na www.incacollagen.cz