I Češky umí dělat krásnou sportovní módu

Léto se hlásí a táhne nás to na cesty a za sportem. Nabídka sportovního oblečení v řetězcích je široká, ale víte, že sportovní módu umí skvěle dělat i Češky? Originální a v limitovaných kolekcích, které jsou vyrobeny v České republice. Nás baví mladistvá značka LASOUL.

Že nejde móda a sport dohromady? LASOUL vás přesvědčí o opaku. Značka pracuje s funkčním materiálem a hraje si s designem, aby na trh přinesla hravou módu, která baví a odlišuje se od kolekcí nadnárodních firem. Ano, oblečení není hlavním důvodem, proč sportovat, ale každá se chceme i při sportu cítit dobře a mít dobrý pocit z toho, že je naše oblečení vyrobené férově ve spolupráci s lokálními výrobci a dodavateli.

Jestli rády jezdíte na kole, bruslích koloběžce, nebo rády běháte a chodíte po horách, tak si z nabídky určitě vyberete. Trička i legíny z aktuální kolekce jsou dokonalé. Oživte letos svůj sportovní šatník designem plameňáků, puntíků, proužků, motýlů či kytiček. Věci jsou vyrobené v malých sériích, takže máte jistotu, že budete opravdu jedinečná.

Určitě se shodneme, že u oblečení na sport je důležitá jeho funkčnost a pohodlnost. Sportovní trička LASOUL skvěle sedí a mají vychytávky v podobě prodloužení v oblasti beder a kapsy na drobnosti. Současně skvěle odvádí přebytečný pot a rychle schnou.
Sportovní legíny LASOUL budou držet Vaše záda díky vysokému pasu v teple a nebudou při sportování sjíždět. Funkční materiál s elastanem a ploché švy zajistí pohodlí během každého sportovního výkonu. Originální designy zaujmou na první pohled. Skvěle hodí nejen na sport, ale i na procházky a výlety. Ať už podniknete cokoliv, díky kvalitním legínám LASOUL si každou aktivitu užijete na maximum.

Jděte ven, cestujte a užijte si začátek léta v novém. LASOUL totiž není jen oblečení, je to aktivní životní styl.