Hradec Králové Region Convention Bureau podpoří Czech Hotel Awards

Regionální kancelář pro kongresovou a incentivní turistiku Hradec Králové Region Convention Bureau uzavřela spolupráci s firmou Czech Hotel Awards na projektu Hotel roku a stala se tak mediálním partnerem celého projektu. Hradec Králové Region Convention Bureau  vznikla v roce 2016, aby svou činností přispívala ke zvýšení zájmu o Královéhradecký kraj v MICE sféře. V současnosti sdružuje přes padesát partnerů z řad hotelů, penzionů, restaurací, společenských a kulturních center či historických objektů v celém kraji.

„Společnými silami budeme veřejnosti představovat jednotlivé hotely v Královéhradeckém kraji“, sdělila Ing. Aneta Zapletalová ze společnosti Czech Hotel Awards. Její slova potvrzuje i manažerka kanceláře Hradec Králové Region Convention Bureau Ing. Anna Chvátalová: „Vzhledem k dění ve světě i v České republice jsme rádi za každou možnost jak pomoci našim partnerům tuto dobu překonat a spolupráce na takovém projektu, jako je Hotel roku, bude jedním z významných pilířů mediální prezentace pro následující roky.“

Společná prezentace bude probíhat především v online rovině a to na všech platformách, kterými  obě strany disponují. Kromě článků na webu či blogu se tak můžete těšit na zajímavé příspěvky na sociálních sítích či na tematicky zaměřené newslettery.  Spoluautory tohoto obsahu budou i sami hoteliéři, kteří své hotely představí v rozhovorech.