Franchisový koncept originálního prodeje kvalitních parfémů

Nejznámější a největší španělský franchisový koncept v oblasti „světa parfémů a kosmetiky“ přichází nyní i na český a slovenský trh! EQUIVALENZA přinesla na trh revoluční změnu v nabídce svých vlastních výrobků pro ženy i muže za neuvěřitelně výhodné ceny.

Myšlenka je geniální a přitom velmi jednoduchá: Zákazník si zvolí flakon – vhodnou lahvičku – a pak vůni, která se mu nejvíce líbí, a to ze 150 různých možností. Všechny produkty si vyrábí franchisový koncept EQUIVALENZA, který je na trhu již od roku 2011, zcela sám. Tímto zabraňuje nepřiměřenému zvyšování nákupních, a tudíž i prodejních cen o marže mnoha mezičlánků celého dodavatelského řetězce, jak je to obvyklé u jiných značkových výrobků.
Tato tzv. mono-značková parfumeria a kosmetika se nyní prodává celkem v 730 prodejnách ve 27 zemích světa. Z toho je 130 prodejen ve Španělsku a 600 v zahraničí, především v Itálii, Francii, Německu, Holandsku, Portugalsku, Velké Británii, Kanadě a v dalších zemích Evropy i světa. EQUIVALENZA má 11 master franchisových partnerů a na další mezinárodní expanzi je velmi dobře připravena.
Mottem tohoto franchisového konceptu je: Vůně a výrobky vysoké kvality za neuvěřitelně nízké ceny!
V čem spočívá obchodní tajemství, úspěch a know-how této značky? Parfémy, kosmetika a osvěžovače vzduchu pochází z vlastní výroby. Nabízené produkty jsou pro všechny cílové skupiny zákazníků a ke všem možným příležitostem: v zaměstnání, na cesty, pro různé společenské, kulturní a sportovní události, doma, apod.
Nízkých cen je docilováno i tím, že je možné používat stejné lahvičky – flakony – pro opakované nákupy. Jedná se tedy o tzv. „doplňovací systém“, který šetří peníze zákazníků (zákazník nemusí platit opakovaně za obalový materiál) a k tomu je tento koncept i velmi ohleduplný k životnímu prostředí.
Koncept EQUIVALENZA poskytuje ROZMANITOST NABÍDKY vysoce kvalitních parfémů, kosmetických produktů, výrobků pro péči o lidské tělo a osvěžovačů vzduchu, které mají aromaterapeutický charakter, za velmi výhodné ceny.
VŮNĚ všech výrobků jsou jedinečné, originální, unikátní a naprosto výjimečné na současném trhu, a to pro každou příležitost a pro všechny cílové skupiny zákazníků.

Zájemci o franchisové podnikání, neváhejte! Je to pro vás velká šance, jak se stát master franchisovým nebo franšízovým partnerem velké a velmi úspěšné nadnárodní společnosti a začít podnikat v relativně velmi krátké době ve vašem městě nebo regionu.

KONTAKT PRO ZÁJEMCE O MASTER FRANCHISOVÉ NEBO FRANCHISOVÉ LICENCE:

Franchisový systém EQUIVALENZA je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá nové MASTER FRANCHISOVÉ NEBO FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země.

V případě zájmu kontaktujte: ales.tulpa@avexsystems.eu Více informací najdete i na webech: www.avexsystems.cz nebo www.franchisovepodnikani.cz