FRANCHISING FORUM 2018 A MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE 2018 – tentokrát společně!

Česká asociace franchisingu pořádá v roce 2018 již 16. ročník tradiční konference Franchising Forum, která se letos uskuteční 11. října od 9:30 do 17 hodin v prostorech OKsystem na pražském Pankráci. 

Tématem konference bude „Tuzemský nebo zahraniční koncept? Expandovat nebo si více upevnit postavení na našem trhu?“ Letošní rok akci doplní i Master franchisová konference 2018.

Konference Franchising Forum 2018 je určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří by rádi podnikali pod již zavedenou značkou. Na své si přijdou také ti, kteří si chtějí své jméno na trhu teprve vybudovat. Letos 11. října se uskuteční již 16. ročník této konference.

Program je rozdělen do několika částí. Návštěvníky uvítá Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu, zároveň master franchisant úspěšného španělského konceptu NATURHOUSE. Účastníci konference se dozví rady, zkušenosti a doporučení z praxe pro jednání se zahraničními franchisovými systémy při nákupu master-licencí nebo individuálních licencí a na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv. Následně budou představeny nové franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde své nové master-franchisové nebo franchisové partnery.
„Začínající podnikatelé ani zkušení franchisanti by si neměli nechat ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů,“ míní Jiří Krajča, project manager České asociace franchisingu.

Přihlášky na Franchising Forum a Master franchisovou konferenci jsou možné online do 10. října 2018.

Více na  www.franchisingforum.cz 

Zdroj : KAŠPAR PR