Firemní a soukromé akce v centru Prahy

Bauer Hotel Group nabízí hned několik možností společně strávených chvil. Prostory k pronájmu jsou různé, ale jedno mají společné, a to perfektní služby na míru.

Restaurace U Prince

Restaurace s českou i mezinárodní kuchyní a venkovní zahrádkou na Staroměstském náměstí. Každý večer živá hudba – pianista.
Typy akcí: veškeré druhy oslav, svatební obřad, svatební hostina, dětské party, firemní akce, recepce, banket, školení, prezentace

Terasa U Prince

Bar & Grill na střeše hotelu U Prince s výhledem na Staroměstské náměstí a střechy staré Prahy, který byl označen za jeden z 15 nejhezčích výhledů na světě.
Typy akcí: veškeré druhy oslav, svatební hostina, firemní akce, recepce, banket, školení, prezentace, módní přehlídky

Královský salonek U Prince

Pro soukromé a firemní slavnostní příležitosti nabízí Královský salónek unikátní prostor. Zachované gotické portály, masivní nábytek a nástěnné malby ve spojení s tradiční kuchyní každého přenesou do autentické atmosféry stolování na šlechtických sídlech středověku.
Typy akcí: menší soukromé a firemní akce, svatební hostina

Black Angel’s Bar

Přední bar v Čechách a jeden z TOP 10 hotelových barů na světě, stylizován v duchu prohibičních podniků 30. let. Kvalitní koktejly dle vaší chuti, mystické menu a příběh Aloise Krchy včetně poutavého výkladu o původu konkrétního koktejlu či použitých surovin jsou tím, co byste měli zažít.
Typy akcí: veškeré druhy oslav, firemní akce, recepce, banket

Deer Restaurant

Restaurace Deer, to je chutné a vizuálně atraktivní jídlo, které stojí na precizní přípravě a znalosti surovin. Hosté sem jezdí na zvěřinu a další jídla české i mezinárodní kuchyně. Restaurace má vlastní cukrárnu i pekárnu, kde denně připravují čerstvé dezerty a pečivo. Gastronomický prožitek umocňuje elegantní a slunné prostředí.
Typy akcí: veškeré druhy oslav, svatební obřad, svatební hostina, dětské party, firemní akce, recepce, banket, školení, prezentace

Zlatý Strom restaurace

Restaurace Zlatý Strom je nonstop restaurace v centru Prahy s pivním barem a pivními speciály. Restaurace se pyšní vyhlášenou pizzou s vlastními recepturami a kvalitní kuchyní. Osvěžující pražské pivo si zde můžete naplno vychutnat při konzumaci lahodných delikates.
Typy akcí: veškeré druhy oslav, svatební hostina, firemní akce, recepce, banket, školení, prezentace

Zlatý Strom – Club & Bar

Zlatý Strom je legenda noční zábavy v Praze a již od založení v roce 1994 se stal kultovním místem pro celou řadu generací. Na 3 patrech historické budovy si každý milovník nočního života najde to své. Klidný lounge bar, malé salonky a soukromé boxy či tématické bary, jeden s pole dance tanečnicemi, a taneční plochu vybavenou HD LED parketem, kde každý den hrají live DJs světové komerční hity.
Právě pro svou komplexnost je Zlatý Strom žádaným podnikem k pořádání firemních a soukromých oslav, rozluček se svobodou nebo pánských či dámských jízd.

Více informací na www.bauergroup.cz