Dokážeme najít cestu tam, kde ostatní končí

Výhradní distributor luxusních kanadských vířivek a swim spa Hydropool pro Českou republiku – zlínská společnost CANADIANA, má na našem trhu již 30letou tradici. Specializuje se i na realizaci wellness center, saun, foliových a nerezových bazénů a bezpečnostního zakrytí, jak pro veřejný, tak privátní sektor. Je na ni spoleh a nad prací se v této firmě přemýšlí. To, že něco NEjde, nemají ve firemním slovníku.

Antonín Skřítek

Příběh CANADIANA se začal psát v roce 1993, tedy pár let po revoluci. I když vše začalo ještě dávno předtím. Pomohla tomu náhoda nebo trochu i režim, který v minulosti v tehdejším Československu panoval? Jedna návštěva majitele firmy Antonína Skřítka do Kanady pro něj tehdy znamenala zavřenou cestu do zaměstnání. Tak směr Tondovi napsal život sám. Vlastně musel začít podnikat, a on podnikat chtěl. První bazén si podle kanadského vzoru postavil sám pro sebe. A první vířivku si připravil taky tu pro sebe. Protože celá léta pracoval i jako hlavní technik ve vlastní společnosti, zná každou vířivku i bazén jako své boty. Ne nadarmo se drží citátu od Tomáše Bati:

„Člověk, který chce podnikat,
musí znát svůj obor a svoje zboží
lépe než kdokoliv jiný.“

Protože zkušenost je nepřenosná, CANADIANA zve své zákazníky, aby si produkty vyzkoušeli na vlastní kůži. Ten, kdo si zaplave ve swim spa Hydropool (celoroční bazén s protiproudem) již nebude chtít nic jiného. Vysoce výkonné a patentované V-Twin trysky ve swim spa generují proud o 5299 litrech za minutu. Každá z nich je poháněna vlastním čerpadlem. Díky tomu plavete plynule jako v řece.

A vířivky Hydropool? Očekávejte dokonalý design, ergonomicky tvarované sedačky, systém wellness programů a jednoduchost ovládání. Všechny trysky ve vířivce mají svůj význam a zaručují poctivou masáž celého těla. Při výběru vířivek by se zákazníci měli zaměřit zejména na pohodlí, celkové řešení vany, systém čištění, počet čerpadel a hlavně možnosti dlouhodobého servisu.

Samozřejmostí u produktů Hydropool je inTouch (ovládání na dálku), Pure Water systém (ozon + UV lampa) a systém samočištění, jehož součástí je dnové sání. Díky němu není třeba používat ruční vysavač. Tuto unikátní technologii má Hydropool patentovanou jako jediný na světě. Součástí produktů je také tlaková filtrace, která přefiltruje celý obsah vody za pouhých deset minut.

Díky kompletnímu technologickému řešení, v kombinaci s izolačním systémem trojitého tepelného štítu a termokrytu, patří všechny produkty Hydropool k energeticky nejúspornějším na světě.

více na www.canadiana.cz