Canon pro letošní Vánoce

Canon přináší tipy na letošní vánoční dárky

 

Fotky pro všechny a hned!

Co kdybyste si fotky z večírku nebo výletu mohli ihned vytisknout a pověsit? Se stylovou malou fototiskárnou Canon SELPHY CP1500 s jednoduchým ovládáním a kvalitou tisku na úrovni fotolaboratoře držíte v ruce fotografii o velikosti pohlednice už za 41 sekund. A nemusíte to být jen fotky, v telefonu můžete tvořit koláže nebo fotky dozdobit. Třešničkou na dortu je pak speciální ochrana snímku před vodou, nečistotami a vyblednutím. Snímek vám pak v albu vydrží až 100 let.

Pro malé slečny i na party

Hezké vzpomínky stále na očích? S instantním fotoaparátem Canon Zoemini S2 hračka! Umí fotit, upravit, přidat okraje, filtry, a navíc i vytisknout pro všechny kamarádky. Lehký kompaktní kousek v tmavě tyrkysové, perlově bílé nebo zlatorůžové můžete mít stále po ruce a díky propojení s aplikací Canon Mini Print App (v mobilním zařízení připojeném přes Bluetooth) si pak lze hrát i s kolážemi, kulatými snímky s textem a vytvořit si třeba samolepky. Vyzdobit si můžete notebook, pokojík i cestovní deníček, který nyní k nákupu Zoemini S2 získáte.

Skutečně kapesní tiskárna

Tištěná fotka má stále sílu, ať už na ledničce, nástěnce nebo v rámečku. A to k ní ještě můžete před vytištěním přidat text, okraje, vtipné obrázky, vytvářet zábavné koláže, anebo třeba přes funkci dlaždic rovnou celý plakát nebo si začít vést cestovní deníček, který nyní k nákupu Zoemini získáte. Kapesní tiskárna Canon Zoemini je lehčí než průměrný smartphone, i přes elegantní vzhled něco vydrží a nabije se za pár desítek minut. K dispozici je v tmavě modré, perleťově bílé nebo růžovozlaté barvě.

Nekonečné kreativní možnosti

Vytváření vzpomínek nebylo nikdy snazší. Mobilní tiskárna SELPHY SQUARE QX10 se stane dokonalým parťákem na doma i na cesty. Tisknout můžete kdykoliv a kdekoliv bez zbytečných přípojek a kabelů. Už za 43 s držíte v ruce čtvercovou samolepící fotografii, která vám vydrží až 100 let. Doladit ji můžete filtry, texty nebo razítky díky aplikaci SELPHY Photo Layout. Vytvořte si krásné vzpomínkové knihy, koláže či scrapbooking. K dispozici ve 4 barevných provedení.

Nejlepší parťák na doma i na cesty

Začněte svůj fotografický příběh s novou Canon EOS R50. S malými rozměry, lehkou váhou a příznivou cenou nabízí vysokou kvalitu fotografií a rozsáhlé funkce. Je ideální volbou pro začínající fotografy.  Canon EOS R50 Přináší podobné vlastnosti jako vyšší modely a nabízí neomezený potenciál pro kreativitu. S výjimečným rozlišením, dynamickým rozsahem a možností natáčet video ve vysokém rozlišení nabízí profesionální výsledky.

Canon PIXMA TS5350A

Myslíte si, že vaše rodinná tiskárna je určena pouze pro tisk dokumentů a fotografií? Mýlíte se. Tiskárna Canon PIXMA přivede k životu celý svět kreativních nápadů – od domácích kuchařek a skvělých návrhů pro vaše technické vybavení až po personalizované oblečení a nejrůznější dekorace. A až vám dojdou nápady, je tu aplikace Creative Park, kde naleznete spoustu inspirace pro vaše další projekty.

Canon PIXMA G640

PIXMA G640 je první multifunkční tiskárna řady PIXMA G se šesti doplnitelnými zásobníky inkoustu, která nabízí tisk fotografií v perfektní kvalitě a umožňuje velkoobjemový tisk s extrémně nízkými náklady. Tato tiskárna nabízí jednoduchost, všestrannost a skvělou kvalitu tisku pro ty, kteří chtějí tisknout velké množství vysoce kvalitních snímků za nízkou cenu.