Aktivace trendů 2023 s Relaxem

Česká značka Relax představuje novou letní kolekci fashion i sportovních slunečních brýlí včetně brýlí dioptrických. Novinky vychází z trendů pro rok 2023 a splňují nejpřísnější normy kvality pro ochranu vašich očí. Letošní léto patří obdélníkovým rámům, plochým čočkám a odvážný kombinacím i tvarům včetně retro kovových prvků. Relax nabízí tradičně široký výběr barev i povrchových úprav čoček pro každé světlo a preferenci konkrétního zákazníka.

Nová letní kolekce brýlí od Relaxu nabízí pestrobarevné, trendy a bezpečné výhledy.

„Každý z nás by si přál zažít pestré, aktivní léto plné nečekaných zážitků. A naše
modely brýlí pro letošní sezónu jsou vyladěné přesně v tomto duchu,”
vysvětluje marketingová manažerka Relax, Martina Jiránková.

Létu vládne Queen a Maria

  1. léta volají! Retro tónované čočky v kombinaci s kovovými rámy jsou v tomto roce něco, co musíte mít. Nepřehlédnutelně třpytivé dekorace s tónovanými skly na modelu Queen rozjasní zábavným způsobem každý letní look. Zrcadlová vrstva Platinum je trendy, a navíc oděru odolná.

S hexagonovým tvarem brýlí modelu Maria ve třech provedeních s růžovou, modrou a kouřovou gradientní čočkou zase protančíte každý letní festival.

Trendy obdélníkové tvary modelu Montebello a něžná pastelová Lara

Obdélníkové tvary rámů si zachovávají své postavení i v sezóně 2023. Tato jednoduchá silueta umožňuje hrát si s barvami rámů a tónovanými čočkami. Ať už jste pro černou klasiku nebo Vás zaujala něžná modrá, v modelu Montebello bude pohled na vás doslova strhující. S modelem Lara naopak necháte na obličeji roztančit jemné levandulové tóny.

 Letos vedou ploché čočky

letos se opakuje trend sportovních obrouček v atletickém stylu. Sebevědomý a odvážný model St.Barts se nově představuje ve stylovém čirém rámu s lesklým a barevným červenočerným revem na čočce.

Odvážné kombinace i tvary ve sportovním duchu

Nový model Falster má plochou cylindrickou čočku s barevnou Platinum čočkou se zrcadlovým efektem ve výrazném sportovním rámu. Dokonalá funkčnost při sportu se potkává s nepřehlédnutelnou přitažlivostí nápadného rámu.

Výrazně lesklé a ploché čočky modelu Somerset z něj dělají příjemného parťáka pro každou příležitost. Skvěle sedí dámám i mužům.

Dioptrické brýle, které sednou a sluší

Model Venice s jednoduchými a čistými liniemi je ideální pro milovnice klasických tvarů, zatímco hravý model Rumi je díky moderní kombinace plastových obrub s kovovými prvky rámu neobyčejně nápaditý a stylový.

Model Orly ocení vyznavačky jemných tvarů a rafinované elegance. Díky výjimečné kovové stranici zaujme na první pohled a podpoří sebevědomí při každodenním nošení. Sedí všem tvarům obličeje a díky barevné nabídce si z nich zaručeně vyberete ať už jste brunetka nebo blondýnka.

 Letní katalog Relax 2023

http://drive.catherinelife.com/data/RELAX_2023_leto_CZ.pdf

 

Více na www.relaxworld.cz