FacebookInstagramLinkedIn

Akční cena inzerce pro nastávající vydání

Brands And Stories

Časopis Brands&Stories ani v této pohnuté době neustává v představování značek. Ať už posiluje povědomí značek známých nebo začínajících, určitě se čtenář dozví vždy nové informace, které o značkách nevěděl a které ho třeba právě přesvědčí ke koupi.

Aktuální vydání

V zimním vydání Brands&Stories se můžete dočíst o značkách Dallmayr, Paperblanks® , MONNARTZ , Preciosa Lighting, Canon, Hansgrohe, Hradec Králové Region Convention Bureau, Česká podnikatelská pojišťovna ,Cobra, Kiehl’s, JK Jitka Kudláčková JEWELS, TECE , Opravárna, Barmobile, TechniStone®, VERmedia , Grant Consulting, Devět měsíců, Ciao Spritz, Hravá kočka, T-E-O, Danny P., Simply Business Online, PANTIESKY, Česká síťovka, Authentica, SERVISBAL OBALY,Tesco, MSP Cleaning Services, Rexy, Dago a dalších.

Jako výraz naší podpory všem značkám, které nechtějí zmizet z povědomí zákazníků jsme i zimní vydání zpřístupnili k volnému stažení v elektronické podobě.

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.

Kontaktujte nás

Zaujal vás magazín Brands&Stories a přemýšlíte o prezentaci své značky? Dejte nám vědět, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Jméno a příjmení
E-mail
Zvolená služba
select
Zpráva