Připravujeme pro vás novou prezentaci.
FacebookInstagramLinkedIn

Časopis Brands&Stories ani v této pohnuté době neustává v představování značek. Ať už posiluje povědomí značek známých nebo začínajících, určitě se čtenář dozví vždy nové informace, které o značkách nevěděl a které ho třeba právě přesvědčí ke koupi.

Současná situace přeje digitalizaci, ale tištěná média nabízejí to, co online nedokáže: hrají totiž důležitou roli při budování důvěry ke značce, protože se jich dotýkáme rukama. Hmat je náš smysl pro pravdu a my tomu věříme. Je prokázáno, že společnosti, které utrácejí nadprůměrně za tištěnou reklamu, mají o 70 % vyšší věrnost ke své značce. Také je faktem, že informace z tišteného média se uchovává v dlouhodobé paměti, z čehož lze vyvodit, že až bude mít čtenář potřebu pořídit si určitý produkt, vybaví se mu, že četl právě o této značce.

Aktuální vydání

V zimním vydání Brands&Stories se můžete dočíst o značkách:

Canon . AXOR . Motorola . PRIM MANUFACTURE . Manufaktura . Klinika Meridian . SOLODOOR . Filofax . iShowroom . ASPENA . Jízdenky, prosím! . GSP SIGN & DESIGN . Preciosa Lighting . Niceboy . Fielmann . Art Ethic Clinic . Heffron . ARAMY . Čokoládovna Troubelice . Framar . ASKO . Netatmo . DORSIS . SONNENTOR . Anthony's . Franchising – Lošťák . COPTRZ/ AVEX systems . Philips SOLUTIONS . a dalších

Zimní vydání jsme zpřístupnili volnému stažení v elektronické podobě.

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.