FacebookInstagramLinkedIn

Časopis Brands&Stories ani v této pohnuté době neustává v představování značek. Ať už posiluje povědomí značek známých nebo začínajících, určitě se čtenář dozví vždy nové informace, které o značkách nevěděl a které ho třeba právě přesvědčí ke koupi.

Současná situace přeje digitalizaci, ale tištěná média nabízejí to, co online nedokáže: hrají totiž důležitou roli při budování důvěry ke značce, protože se jich dotýkáme rukama. Hmat je náš smysl pro pravdu a my tomu věříme. Je prokázáno, že společnosti, které utrácejí nadprůměrně za tištěnou reklamu, mají o 70 % vyšší věrnost ke své značce. Také je faktem, že informace z tišteného média se uchovává v dlouhodobé paměti, z čehož lze vyvodit, že až bude mít čtenář potřebu pořídit si určitý produkt, vybaví se mu, že četl právě o této značce.

Aktuální vydání

V letním vydání Brands&Stories se můžete dočíst o značkách:

Sádlík, VM Footwear®, Centrum FotoŠkoda, KOVOZOO/ KOVOSTEEL, SCANquilt, MORA, ASKO, GARUDAN, Potten&Pannen –Staněk, Rittal, Manufaktura, HHMG, RITTER-PEN, Alena Wilson, EY, Authentica, iNETPrint.cz, Gebrüder Weiss, S-Power Energies, Servisbal Obaly, BAAGL/Presco Group, Xyladecor a Luxol, Hafele, Nadace Daruj vlasy, Zlaté slazení, SUPERBRANDS, EXTÉRIA MARKET, České bedýnky, Láhve, Levi’s®, dm, HAST RETAIL, Igepa, Premium Outlet Prague Airport, i-Kiosque, Canon, Paketo.one, Philips Professional Display Solutions a dalších.

Jako výraz naší podpory všem značkám, které nechtějí zmizet z povědomí zákazníků jsme i letní vydání zpřístupnili k volnému stažení v elektronické podobě.

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.

Kontaktujte nás

Zaujal vás magazín Brands&Stories a přemýšlíte o prezentaci své značky? Dejte nám vědět, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Jméno a příjmení
E-mail
Zvolená služba
select
Zpráva