FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální vydání

V letním vydání uvádíme příběhy značek velkých i malých, jak se vypořádaly s koronavirovou krizí, co jim přinesla pozitivního a kam je posunula. Mnohé značky odkrývají svoje vize, kam chtějí své další podnikání vést i přes zásah velkých finančních ztrát. Představujeme i začínající brandy, které koronavir nezastavil, jako třeba Autoškolu jinak, vyučující své svěřence jízdě v pětilitrovém Fordu Mustang. Právě v této těžké době je důležité investovat do reklamy, aby značky neztratily svoje pozice na trhu, jak tomu bylo dle zkušeností již po minulé krizi. Také apelujeme na to, aby zadavatelé reklamy nenechaly padnout výrobce v reklamní branži, protože až je budou potřebovat, už by tu nemusely být.

Aktuální vydání jsme výjimečně uvolnili ke stažení v elektronické podobě.

Brands&Stories jako vyjádření podpory všem malým i větším značkám, které v současné 'pokoronavirové' době obrací každou korunu, nabízí pomoc při posilování povědomí o brandu v podobě 'Mimořádných cen'.

Nedovolte, aby vaše značka upadla v zapomnění, inzerujte za mimořádně nízké ceny prezentací!

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.

Kontaktujte nás

Zaujal vás magazín Brands&Stories a přemýšlíte o prezentaci své značky? Dejte nám vědět, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Jméno a příjmení
E-mail
Zvolená služba
select
Zpráva