FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální vydání

Podzimní vydání Brands&Stories je narozeninové. V září před 11 lety vyšlo první vydání tohoto B2B periodika a pravidelně přináší čtenářům příběhy lidí, kteří chtěli změnit svou budoucnost a vybudovali svoji značku.

Toto aktuální vydání je naplněno mnohými nabídkami na firemní dárky. Můžete se inspirovat kosmetickými balíčky Manufaktura, dobrotami Čokoládovny Troubelice, víny Noravank, pery CROSS, ručníky od Kapatexu nebo také outdoorovým oblečením a vybavením Hannah.

Ze spousty zajímavých myšlenek, kterými se lze v podzimním vydání inspirovat vybíráme tuto: Lidé kupují pouze věci, kterým (i podvědomě) chtějí důvěřovat. Hmat je náš smysl pro pravdu a my tomu věříme. Tištěná média hrají důležitou roli při budování důvěry, protože se jich dotýkáme rukama. Je prokázáno, že společnosti, které utrácejí nadprůměrně za tištěnou reklamu, mají o 70 % vyšší věrnost ke své značce. V tomto duchu chceme apelovat na zástupce značek, aby je propagovali i v této podivné době!

Aktuální vydání jsme výjimečně uvolnili ke stažení v elektronické podobě.

Brands&Stories jako vyjádření podpory všem malým i větším značkám, které v současné 'koronavirové' době obrací každou korunu, nabízí pomoc při posilování povědomí o brandu v podobě 'Mimořádných cen'.

Nedovolte, aby vaše značka upadla v zapomnění, inzerujte za mimořádně nízké ceny prezentací!

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.

Kontaktujte nás

Zaujal vás magazín Brands&Stories a přemýšlíte o prezentaci své značky? Dejte nám vědět, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Jméno a příjmení
E-mail
Zvolená služba
select
Zpráva
 
123 movies