FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální číslo

Brands 04/2018

Máme za sebou velkolepé oslavy 100. výročí založení naší republiky. Bylo zajímavé sledovat, jak nápaditě značky toto výročí implementovaly do svých limitovaných kolekcí. O mnohých se dočtete na stranách aktuálního vydání. Každoročně však slouží naše předvánoční vydání hlavně jako inspirace marketérům pro poslední nákupy firemních – vánočních dárků svým obchodním partnerům nebo pro zamyšlení, jaké firemní dárky pořídit z marketingového bugetu pro příští rok. Můžete se dočíst o nádherných diářích Paperblanks, luxusních perech Cross, dárkových mincích z České mincovny a mnoha dalších. Ale také se na stranách aktuálního vydání setkáte s apelem na společenskou odpovědnost Vašich firem, na pomoc nejrůznějším nadacím nebo třeba na budování firemních školek. Při výběru značek pro toto vydání jsme ale mysleli také na to, že naši čtenáři jsou vytíženější, a že touto dobou pravděpodobně ještě nemají vánoční dárky pro svoji rodinu a přátele. Proto i takové inspirace jsme se snažili předložit.  Na stranách našeho předvánočního vydání najdete šperky, originální katalytické lampy, kosmetiku, ale i pozvání do restaurací a hotelů. Prolistujte, pročtěte a určitě ten „svůj“ dárek naleznete. Nezapomeňte také využít přiložené vouchery, které Vám darovala společnost Inexad, vlastnící m.j. značku britských košil T.M.Lewin.

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Maison Berger Paris . T.M.Lewin . Česká mincovna . MISAMO . King's Resort . Petra Clinic . Glastetik . Rittal . Nespresso & Mikov . Pytloun Boutique Hotel Prague . CROSS . Batist . Paperblanks . OLED . Restaurace Blue Wagon . Canon . ECLIPSE PRINT . MORA . Firemní školky . GuruMarketing . Qiido . Vysočina Convention Bureau . Pivovar Chroust . Newcast . Superbrands . Body Express . Sephora

Brands 04/2018

Stores 04/2018

V druhé, odborné části časopisu – Stores – se můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás. Dozvíte se jak nakupovat obaly po internetu, co je to moment pravdy a mnoho dalšího. Jak působí POS media v Horece a jak je to se segmentem retail gastro v nákupních centrech.

Stores 04/2018

Aktuálně

Šťastný nový rok 2019!

Aktuálně