FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální číslo

Brands 02/2019

Říká se, že úspěch spočívá ve schopnosti provést svůj plán lépe než ti odvedle. O tom jsou příběhy značek i na stránkách našeho letního vydání. Jedním z motivů prezentace značek u nás je vrýt se do povědomí lidí, anebo se představit jako nové na trhu. Ty všeobecně známé značky zase inspirují tím, co už dokázaly, i když začátky nebyly třeba lehké. Ale na své si v letním vydání Brands&Stories mohou přijít rovněž ti čtenáři, které zaujmou úspěchy velice mladých, začínajících značek. Jsou mnohdy důkazem toho, že každý mistr býval nejprve amatérem. Můžete si s námi také prohlédnout zlomeček té záplavy krásna, kterou vyrábí mistři skla, keramiky či dřeva.  Inspiraci pro letní horké dny najdete u společnosti vyvíjející a vyrábějící zastínění. Toto vydání také přináší hned několik frachchisových konceptů, kteří hledají zájemce o licenci.

V aktuálním vydání se můžete dočíst o těchto značkách:

SAPELI . Omorfia . Tilak . Laufen . Crystalex . PROFIMEN . Vysočina Convention Bureau . Aures Lab . Czech Specials . Vazárna . Manufaktura . ISOTRA . FROTERY®by Kapatex . ReklamniOplatky.cz . POS Media . Ottova tiskárna . Astrid . De’Longhi . Jarmila Štuková . 02 . Johnson & Johnson . THIMM pack´n´display . Poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka . BODY EXPRESS . Amici Pizza & Burgers . EXTÉRIA MARKET . KiNEKUS . M ROOM . Contours . Benátská! s Impulsem . Lucifer

Brands 02/2019

Stories 02/2019

Z těch nejzajímavějších článků v naší části STORES Vás jistě upoutá vyhlášení letošního ročníku soutěže Euroshop RetailDesing Awards o nejlepší koncept světa a představení třech nejkrásnějších vítězných obchodů. I tentokrát Vám představíme digitální technologie a projekty, které pomáhají v retailu a  zjednodušují  vztah mezi lidmi a technologiemi. Zajímavým tématem letního vydání je bezobalový prodej. A jistě zde i tentokrát pochytíte mnoho zajímavých trendů v kamenných obchodech.

Stories 02/2019

Aktuálně

  • Nový ročník soutěže Hvězda 3D reklamy byl vyhlášen – nezapomeňte se zúčastnit!

Brands&Stories je mediálním partnerem soutěže Hvězda 3D reklamy. Soutěž s dlouholetou tradicí prezentuje novinky z oblasti 3D reklamy a je jedinečným zdrojem informací o trendech na trhu s reklamními a dárkovými předměty. Zvyšuje prestiž soutěžních prací a soutěžících společností, které zviditelňuje v rámci mediální kampaně i během samotné soutěže. Je určena českým i zahraničním firmám pracujícím s 3D reklamou, ať již jde o dodavatele reklamních a dárkových předmětů, agentury, zadavatele reklamy, zástupce retailu atd. 

Podrobné informace o soutěži, propozicích soutěže a formulář přihlášky naleznete zde.
Uzávěrka letošního ročníku soutěže je 27. 9. 2019. Odborná porota provede vyhodnocení soutěžních prací v průběhu října 2019.

  • Prázdninová nabídka pro čtenáře Brands&Stories

Ottova tiskárna nabízí ke každé objednávce 1000 ks jedinečných papírových tašek 100 ks tašek zdarma! Objednávejte s heslem "brands and stories" na mailu sima@ottovatiskarna.cz nebo na telefonním čísle 601 522 188. Nabídka platí do 31. 7. 2019.
  • Máme pro vás blog!

Na našich stránkách www.pribehyznacek.cz nově najdete BLOG, jenž reflektuje obě odborné části BRANDS i STORES. Na blogu BRANDS se dočtete zajímavosti ze světa značek, které se nevešly do tištěného magazínu a na blogu STORES zase novinky a trendy ze světa kamenných obchodů.

Chcete být vidět v online světě Brands&Stories? Rádi zveřejníme vaše úspěchy i realizace. Můžete zde také přispívat ve formě odborných článků, které by zajímaly naše čtenáře  – marketingové manažery, ředitele a majitele firem. Své příspěvky i s fotografiemi zasílejte na brands@pribehyznacek.cz. 

  •  Soutěž „BEST OF REALTY – NEJLEPŠÍ Z REALIT“ vstupuje  do 21. ročníku

„Best of Realty – Nejlepší z realit“, v tuzemsku považovaná za nejprestižnější v oboru. O nominaci na ceněný titul se až do 2. září 2019 mohou ucházet stavby dokončené a zkolaudované na území České republiky po 1. lednu 2018.