FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální číslo

Brands 03/2018

Aktuální vydání Brands&Stories je jubilejní. Právě před devíti lety v září mohli čtenáři držet v ruce první vydání našeho časopisu. Za ty roky představil Brands&Stories čtenářům již stovky značek a 9 let poukazuje na to, že u nás je co obdivovat, ať již jsou to značky, které založil kdysi dávno předek současného vedení, nebo vzniklé před několika málo lety. A na co se můžete v tomto narozeninovém vydání těšit? 25 let na trhu s námi slaví společnostOxalis – „to nejlepší z čaje a kávy“. Značka Manufaktura opět představí své limitované kolekce, které byly vytvořeny u příležitosti 100. výročí založení republiky. Přes 170 let stará značka CROSS nám dá nahlédnout do tajů světovosti luxusních psacích potřeb. Naopak zcela mladá značka 24SAFE vám ke svému představení přikládá voucher na vyzkoušení svých služeb zdarma. Seznámíte se s taji výroby české bean-to-bar čokolády a příběhem zakladatelů Jordi’s Chocolate. Značka Canon představí projekt Kancelář budoucnosti, značka Signify, což je nový název společnosti Philips Lighting zase kampaň #zanormalnikabinky.

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Signify . 24SAFE . Jordi’s Chocolate . Canon . CROSS . Manufaktura . Salamander . Emile Henry . Epicurean . KARE . Nuance restaurant . Paketo.one . Oxalis . Fortuna . Brand Gifts . PackWay . Awex . DNA . GuruMarketing . EXTÉRIA MARKET. Servisbal .  WANZL . Wellen . a dalších.

Brands 03/2018

Stories 03/2018

Druhá, odborná část časopisu Stores se za těch 9 let vyprofilovala jako odborné periodikum, které je respektované mnoha asociacemi a odbornými seskupeními u nás. Také v aktuálním vydání se můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. I tentokrát se ale hlavně dočtete, jaké jsou trendy v konceptech obchodů, zda ještě styl obýváku nebo už jiný a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů. Třeba také to, že obchod a jeho tým musí být ve vzájemném souladu. Firmy Jansen, Philips a Wanzl vás seznámí s novinkami digitálních technologií v místě prodeje. Nenechte si ujít procházku po retailech v Torontu. Od společnosti DNA CE se můžete dozvědět něco dalšího o systémech řízení budov. 

Stories 03/2018

Aktuálně

  • Přihlaste své koncepty prodejen do světové soutěže EuroShop RetailDesign 2019! Soutěž EuroShop RetailDesign Award vyhlašuje německé EHI ve spolupráci National Retail Federation USA jako soutěž o nejlepší koncepty světa. Kritérii výběru jsou povedený design, konzistentní koncept obchodu s jasným poselstvím oslovujícím cílovou skupinu a také jednoznačně rozpoznatelnou korporátní identitou. Neboť pouze při splnění všech těchto aspektů oslovuje idea obchodu zákazníky. Časopis Brands&Stories přijímá do 9. listopadu 2018 přihlášky do dalšího ročníku soutěže! Přihlášení nepodléhá žádnému poplatku. Pro více informací se obraťte na redakce@pribehyznacek.cz 
  • Vybrané nominované práce soutěže www.studentskydesign.cz budou vystaveny na výstavě v Plzni v kreativní zóně DEPO2015 od 12. do 25. listopadu 2018. V následujícím roce by výstava měla v případě zájmu putovat po zahraničí. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne v kreativním prostoru DEPO2015 v pátek 16. 11. 2018. Propozice soutěže a průvodce soutěží budou zveřejněny na webových stránkách designcabinet.cz, studentskydesign.cz, www.nadacesutnar.cz, www.depo2015.cz a scd.sk.
  • POPAI  DAY 2018 se bude konat 29. 11. 2018 v Kongresové centru TOP HOTEL Praha****, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov. Tradiční vrcholné setkání profesionálů v oboru in-store komunikace. Celodenní program této prestižní akce bude zahrnovat mezinárodní konferenci, expozice významných oborových soutěží a galavečer.
  • Soutež „BEST OF REALTY – NEJLEPŠÍ Z REALIT“ vstupuje  do 20. ročníku Do svého jubilejního 20. ročníku vstupuje soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“, v tuzemsku považovaná za nejprestižnější v oboru. O nominaci na ceněný titul se do 4. září 2018 mohly ucházet stavby dokončené a zkolaudované na území České republiky po 1. lednu 2017. Výsledky budou vyhlášeny na slavnostním večeru, který proběhne ve středu 14. listopadu 2018 v Kongresovém centru České národní banky v Praze 1
  • KONGRES PackSummit 20184.října 2018! – Místo konání: Ústav molekulární genetiky AV ČR, Vídeňská 1083, Praha 4. 
    Obalová konference v rámci středoevropského obalového kongresu PackSummit 2018 je top setkání nezávislých expertů, výrobců obalů, výrobců baleného zboží, logistiků, brand manažerů, nákupčích retailu a širokou odbornou veřejnost zejména z Česka a Slovenska. Cílem konference je sdílet novinky, šířit znalosti, získat nové kontakty a informace napříč obory. Během Galavečera OBAL ROKU 2018 budou zástupcům firem oceněných exponátů v soutěži OBAL ROKU 2018 předány trofeje a certifikáty. Během hlavního večera budou vyhlášeni držitelé ZLATÉ, STŘÍBRNÉ a BRONZOVÉ CENY PŘEDSEDKYNĚ POROTY OBAL ROKU 2018. Soutěž OBAL ROKU je certifikovaná pro účast v prestižní globální soutěži WorldStar Packaging Awards. 
    Diskuse na Twitteru pod hashtagem #packsummit2018.
  • ROZBALTE SI VÁNOČNÍ DÁREK V ŘÍJNU! Magazín Brands&Stories pro vás připravil jedinečnou akci na prezentace v posledním letošním vydání – ke každé objednávce nyní přidává 1 STRANU ZCELA ZDARMA. Máte unikátní možnost zasáhnout B2B čtenáře v exkluzivním vydání s tipy na vánoční dárky pro klienty a partnery. Chcete svou firmu prezentovat na úrovni? Dejte nám vědět na redakce@pribehyznacek.cz a my Vám obratem připravíme cenovou kalkulaci na míru. Uzávěrka je už 7. 11. 2018! 

Ukázka časopisů z letošního roku

Brands 02/2018
Brands&Stores 2/2018
1/2018
Brands&Stores 1/2018