Připravujeme pro vás novou prezentaci.
FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální číslo

Brands - zima 2021/22

Každoročně slouží naše předvánoční vydání hlavně jako inspirace pro marketéry k posledním nákupům firemních – vánočních dárků obchodním partnerům nebo k zamyšlení, jaké firemní dárky pořídit z marketingového budgetu pro letošní rok.

Zimní vydání představuje značky, které prinášejí zajímavé služby a produkty. Naleznete v nich produkty pro zahřátí těla i ducha. V mixu značek z nejrůznějších oborů si jistě každý čtenář najde to zajímavé pro sebe.  

V zimním vydání Brands&Stories se můžete dočíst o značkách:

Canon . AXOR . Motorola . PRIM MANUFACTURE . Manufaktura . Klinika Meridian . SOLODOOR . Filofax . iShowroom . ASPENA . Jízdenky, prosím! . GSP SIGN & DESIGN . Preciosa Lighting . Niceboy . Fielmann . Art Ethic Clinic . Heffron . ARAMY . Čokoládovna Troubelice . Framar . ASKO . Netatmo . DORSIS . SONNENTOR . Anthony's . Franchising – Lošťák . COPTRZ/ AVEX systems . Philips SOLUTIONS . a dalších

Stores - zima 2021/22

Za 12 let existence se část Stores vyprofilovala jako odborné periodikum, které je respektované mnoha asociacemi a odbornými seskupeními u nás. Již dvanáct let se soustavně věnuje konceptům kamenných obchodů a za tu dobu jich představila nespočet. Navzdory tvrzení, že internet zlikviduje kamenný obchod, přináší naše odborné periodikum pravidelně ukázky a inspirace od nás i ze světa, jak může koexistovat kamenný obchod vedle e-shopů a cenné informace ze světa marketingu at retail. Zejména v této době je pro kamenný obchod více než důležité, aby byl nejen místem prodeje, ale hlavně zážitku, zábavy, emocí a edukace. Naštěstí takových konceptů i u nás přibývá a také v tomto vydání vám takové příklady představujeme.

Aktuálně

Na Vás, jejichž příběhy ještě neznáme, se samozřejmě těšíme a bude nám ctí, když se s námi o ně podělíte v letošním roce s krásným letopočtem 2022!
Přeji Vám hlavně pevné zdraví, které v současnosti získalo ještě větší význam, než jsme si dosud uvědomovali!
Vydavatelka a šéfredaktorka Brands&Stories
     Ing. Blanka Bukovská