05/2017

05/2017

Každý máme advent spojený s něčím jiným, ale rozhodně k němu patří i shánění vánočních dárků pro rodinu a přátele. Proto aktuální vydání časopisu chce napomoci vaší inspiraci na dárky. Najdete ji třeba u značky s téměř dvousetletou historií v oblasti užitého umění –Christofle, které zdobí i aktuální titulní stranu Brands&Stories.  Christofle je tu pro milovníky krásných věcí a jako své poslání si značka určila vnést do života světlo, a to nejen o Vánocích. Inspiraci pro dárky můžete nalézt i u značky Moser, která letos oslavila 160 let od svého vzniku. Při této příležitosti spojili síly současní mistři skláři se sklářskými výtvarníky a designéry, aby vytvořili výroční kolekci MOSER 2017, která se inspiruje nejúspěšnějšími a nejvýznamnějšími díly v historii sklárny Moser. Také každý šperk potěší. Do oblíbené renomované sítě prodejen s luxusními trendy, největší sítí značkových obchodů se šperky a hodinkami u nás, vás prostřednictvím stran časopisu zvou Klenoty Aurum. Oblíbeným a potřebným dárkem mohou být bezesporu také kanadské diáře Paperblanks. Letos je tomu právě 25 let, co přináší do každodenního života řemeslné zpracování a krásu diářů a zápisníků. Značka byla vytvořena s původním záměrem, aby pomohla udržet dědictví knih i v naší moderní době. Inspirace na vánoční dárek pro ženy i muže naleznete jistě také u kosmetické značky Kiehl´s. Pro ty s romantickou duší i pro děti a vnoučata vám představuje předvánoční vydání značku Craftholic, která může být jak plyšovou hračkou, tak originálním polštářkem a designovým doplňkem do interiéru. A kdyby přece jen jste ten „Dárek“ nikde nenašli, začněte ho třeba vyrábět, tak jako manželé Bílkovi, kteří vlastně z potřeby vytvořili značku CRÉER. Z neobvyklé směsi betonu dnes pod touto značkou vyrábějí jedinečné bytové a koupelnové doplňky umělecké kvality.

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Vysočina Convention Bureau . Christofle . Hunter . Craftholic . Kiehl’s . Moser . Tosca Blu . Klenoty Aurum . Mora . Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK . Paperblanks . NC Eden . Canon . CRÉER . Galerie vířivek – wellness, fitness . Wanzl . Superbrands . La Petite France Boulangerie . Ceiba . Wellen . Philips Lighting . Jansen . Palket.one . Authentica . Prostorem.

 

05/2017

05/2017

V druhé, odborné části časopisu o konceptech obchodů – Stores – se jako pokaždé, i v aktuálním vydání, můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. I tentokrát se ale hlavně dočtete, jaké jsou trendy v retailu a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů. V předvánočním vydání vám přiblížíme trendy v digitálních technologiích a nahlédneme i do virtuálních světů. Představíme vám systém pro designové, elegantní a rychlé prezentování vašich obrazů nebo fotografií v interiérech dodávaný společností Ceiba.

Aktuálně

Aktuálně

  • Soutěž Interiér roku vstoupila do dalšího ročníku. Přihlášeny mohou být pouze interiéry, kte­ré vznikly v roce 2017. Uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2018 a výsledky budou vyhlášeny opět v pražském Centru současného umění DOX, a to 10. 4. 2018 na mezinárodním kon­gresu o bydlení a architektuře Living Forum. Jste samozřejmě srdečně zváni!
  • Všem zmíněným značkám v Brands&Stories v roce 2017, se kterými jsme se letos potkali, děkujeme za spolupráci! Těšíme se na ně i na ty, co ještě neznáme, v roce 2018! Tým časopisu